Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

δυστυχώς οι τύποι μας δουλεύουν και εμάς και τους πολίτες ψιλό γαζί

 

"Απολύτως ομαλά, σύμφωνα με το υπουργείο Περιβάλλοντος και Ενέργειας, ολοκληρώθηκε η σημερινή πρώτη ημέρα υποβολής αιτήσεων για το πρόγραμμα «Εξοικονόμηση κατ' οίκον ΙΙ». "

 

 

 

Και το "απολύτως ομαλά"

 

 

This site can’t be reached

exoikonomisi.ypen.gr took too long to respond.

ERR_CONNECTION_TIMED_OUT
 
 
504 Gateway Time-outThe server didn't respond in time.
Edited by tapam77
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Το χειροτερο ειναι οτι πρεπει να εξηγουμε γιατι δεν μπηκαν αυτοι και μπηκαν οι αλλοι 500 που ανακοινωθηκαν...με ρωτησε το πρωι μια πελατισσα εμεισ γιατι δεν μπηκαμε?τι να της πω τωρα μου λετε?

Εμένα μια πελάτισσα μου μου είπε οτι είναι θέμα μηχανικού το αν θα μπεις η οχι ... Ετσι ακουσε ! Ε βέβαια αν κάποιοι μπαίνουν και κάποιοι οχι τι να σκεφτεί ο κόσμος ?? !! Οτι φταίει το συστημα και οι Σταθακηδες ?

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω περίπτωση που δεν προχωραει η αιτηση διοτι δεν μπορει να διασταυρωσει την παραοχη της δεη η οποια όμως ειναι ιδια με αυτη του Ε9 την εκανα και Κόπυ Πάστε (Πολάκη μου) και παλι τιποτε.

 

Ειχα ίδια περίπτωση κι έφταιγε το ΑΤΑΚ. Σε περίπτωση συνιδιοκτησίας δεν είναι το ίδιο και στους 2 ιδιοκτήτες. Επίσης αν κάνεις copy paste το ΑΤΑΚ βαζει ένα κενό επειδή είναι σε 2 σειρές και δεν το συμπληρώνει σωστά.

Link to comment
Share on other sites

Θα ζητησει το ΠΕΑ σε pdf η το βρισκει στο συστημα απο τον αριθμό?

Βάζεις Αρ.Πρ. και Α/Α και το βρίσκει μόνο του..

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ετσι για να κανω εναν ελεγχο, σε περιπτωση διαμ/τος ποια στοιχεια θα ζητησει η βαση να εισαγω σε pdf, απλα να τα εχω ετοιμα 

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

ετσι για να κανω εναν ελεγχο, σε περιπτωση διαμ/τος ποια στοιχεια θα ζητησει η βαση να εισαγω σε pdf, απλα να τα εχω ετοιμα 

ευχαριστώ

ΑΔΕΙΑ - ΔΕΗ - ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΙΙΙ

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

άσχετο αλλά μια δήλωση που προσπάθησα να κάνω χθες στα γενικά στοιχεία εκεί που έκανα επιλογή περιφέρεια,νομό κτλ στους δήμους είχε τον Καποδιστριακό και όχι τον Καλλικρατικό,έτσι είναι σ'όλους;

ΝΑΙ

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.