Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Συνάδελφοι, κάτι ακόμα για να σας αποτελειώσει τα νεύρα σας:

Μόλις με κάλεσαν από την Εθνική όπου είχα κάνει αίτηση για για το σπίτι μου στο εξοικονομώ 1.

Μου δώσανε αυτό το νούμερο 2106905200 - εταιρεία planet - κα μου προτείνανε να ενημερωθώ από αυτούς για το εξοικονομώ.

Μετά από ψάρωμα προέκυψε ότι κάνουνε ΠΕΑ-Σύμβουλο έργου-Έργα.

Μετά της είπα ότι τα κάνω και γω και δαγκώθηκε.

Είναι αυτό νόμιμο???????

Σε μένα το έδωσε πελάτης μου αυτό το νούμερο. Απο την Εθνική Τράπεζα του το έγραψαν και συνεργάζονται με αυτούς και είναι όλα δωρεάν και μπορούν να ρωτήσουν ότι θέλουν !!! Όταν πήρα τηλέφωνο και τους είπα ότι έχω 6ψήφιο απογοητεύτηκαν καθώς δε γινόταν να δηλωθούν σαν σύμβουλοι και γενικά αναλαμβάνουν τα πάντα απο ΠΕΑ μέχρι και κατασκευή !!! Τέλος τον ρώτησα αν μπορώ να κάνω δήλωση για την αδερφή μου σε αυτούς και μου απάντησε καταφατικά και άρχισε να μου λέει τα χαρτιά και εκεί του το έκλεισα.  8-)

Edited by castell
Link to comment
Share on other sites

Ακούγεται ότι όταν θα ανοίξει θα ζητάει σε πρώτο στάδιο "βρείτε τις διαφορές απο τα banner της αναβάθμισης εφαρμογής" και μόνο αν βρεις θα προχωράει σε επομενο βήμα.. Να δει ποιοι ήταν όντως συνεπής και στο ραντεβού τους όλες αυτές τις ώρες ώστε να έχουν προτεραιότητα

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Συγνώνη δεν κατάλαβα σε πρώτο χρόνο. Πάντως αυτό με τις νομικές παρεμβασεις και τις παρομοιες δράσεις, όχι οτι δεν έχουμε δικιο χίλια τα εκατό, αλλά δεν νομίζω να επιφέρει κάποιο ουσιαστικό αποτέλεσμα, αν δεν πάρει θεση το ΤΕΕ επίσημα (πχ να μπλοκάρει την πλατφόρμα του, οπως έκανε πχ με της δηλώσεις αυθιαρέτων) και επειδή οι σχέσεις, αυτές μοιάζουν εξαρτώμενες δεν είμαι αισιόδοξος, ειλικρινά μιλώντας μεταξύ μας.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.