Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

Σας έχει τύχει να μην επιβεβαιωνονται τα οικονομικα στοιχεία απο ΑΑΔΕ?

Πρεπει να ξανασυμπληρωσεις τα στοιχεια στους συνιδιοκτητες

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Επέλεξες τράπεζα και δεν το κατάλαβες.... αλλιώς δεν θα προχωρούσες στο επόμενο βήμα, στο μηνυμα όμως λέει ότι θα ειδοποιηθείς για την αποδοχή δανείου ή όχι. Μην ξεχνάς το λειτουργικό είναι χορηγία τράπεζας!

Link to comment
Share on other sites

Από ότι μίλησα με την γραμματεία του Υπουργού μου είπε ότι το σύστημα δεν μπορούσε να ανταποκριθεί στο μεγάλο αριθμό αιτήσεων και για αυτό δεν έχει δώσει 6 ψηφίο αριθμό αλλά η αίτηση μας είναι καταχωρημένη και θα μας αποσταλεί αργότερα !!!

Αυτά μου είπαν....

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφοι καλησπέρα.

Από χθες έχω καταθέσει μία αίτηση για ένα σπίτι που αποκτήθηκε μέσα στο 2017 και δεν έχουν πάρει ακόμα έγκριση από την ΑΑΔΕ τα φορολογικά στοιχεία του ιδιοκτήτη και δεν δέχεται στα στοιχεία ακινήτου ότι η κατοικία χρησιμοποιείται ως κύρια κατοικία από τον αιτούντα.

Αν έχει αντιμετωπίσει κάποιος κάτι παρόμοιο παρακαλώ για μία ενημέρωση.
Καλή υπομονή.

Link to comment
Share on other sites

Πελάτης μου έχει το ίδιο ακριβώς πρόβλημα. Παραπάνω στο φόρουμ κάποιος συνάδελφος έγραψε ότι από το helpdesk του είπαν ότι έχει πρόβλημα το σύστημα για τα νεοαποκτηθέντα το οποίο προσπαθούν να λύσουν οι προγραμματιστές.

Link to comment
Share on other sites

giannoulidis το ιδιο αντιμετωπιζω κ εγω.. Απ' οτι κατάλαβα φταιει η ΑΑΔΕ και το έχουν αφησει εντελώς στο έλεος του θεού...Πήρα το κέντρο στο εξοικονομω λενε θα το διορθώσουν, πηρα ΑΑΔΕ λένε δεν ασχολούμαστε εμεις ρωτήστε το helpdesk του εξοικονομώ 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.