Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

Έφυγε το ότι θα ανοίξει στις 20:00. και έγινε επ αόριστον Άρα κάποιος ασχολείται να διορθώνει την ώρα τουλάχιστον. Το σύστημα λειτουργεί! Χαχα...!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μια ερώτηση αν υπάρχει ενας υψηλός κύριος σε ποσοστό 100% και δυο αλλοι που έχουν την επικαρπιών 50% και 50% πως τουσ βαζουμε στην καρτελα των (συν)ιδιοκτητών ?βαζω τα ποσοστα τους και μου βγαζει σφαλμα κατι να τους βαλω 1/2 δεν μπορω να το καταλαβω

Τα ΑΤΑΚ πρόσεξε είναι διαφορετικά ανά ΑΦΜ.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτο μου έχει συμβεί σε δύο δηλώσεις, τις εχει μετατρέψει σε αίτηση πολυκατοικιας απο μονο του, δεν μπορεις να τις επεξεργαστείς και δεν μπορεις και να την διαγράψεις... Βέβαια αυτό είναι παράνομο και αν κινηθει ο πελάτης νομικά πρέπει να δικαιωθεί!

Εμένα σε μια τέτοια περίπτωση με πήγε κατευθείαν στο στάδιο 9 κι στο ότι έχει γίνει εκταμίευση του ποσού.

Για πολλά γέλια κι κλάματα μαζί

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να βάλεις και τους τρεις στην καρτέλα συνιδιοκτητων . 100%  ο Ψιλος Κύριος (με το ΑΦΜ του και το ΑΤΑΚ από το Ε9 του) και από 50 % οι δυο επικαρπωτές (με το ΑΦΜ τους και το ΑΤΑΚ από το Ε9 του καθένα που ειναι διαφορετικό για όλους )

Εισαι αυτην την στιγμή μέσα στην παλτφορμα ?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.