Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

ειμαι στην ιδια κατασταση - μηπως βρηκες τροπο ακυρωσης και νεας ατιτησης απο την αρχή; (δεν βλεπω τετοιασ επιλογή)

Εμένα μου έκανε οριστική υποβολή τα διαμερίσματα και την πολυκατοικία μου την άφησε σε προσωρινή και δεν ξέρω αν έχει γίνει λάθος ή όχι!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γνωρίζει κάποιος τί συμβαίνει όταν από την αποτύπωση προκύπτει μικρότερο κτίριο από αυτό που είναι δηλωμένο στο Ε9 (και στην οικοδομική άδεια);

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

 

Στο εντυπο ΙΙΙ στο τμημα:  Καταγραφή Πρότασης Παρεμβάσεων ανά Υποκατηγορία Δαπάνης και Κόστος, στο ονοματεπωνυμο ιδιοκτητη και στο αφμ καταχωρούμε αυτά του ιδιοκτήτη της οικίας ή των προμηθευτών??

 

Link to comment
Share on other sites

ΥΠΕΝ: Ολα βαίνουν καλώς για το «Εξοικονόμηση κατ’ οίκον ΙΙ»

 Για τις περιπτώσεις μονοκατοικιών που εχει μετατρέψει σε αίτηση πολυκατοικιας σε προσωρινή υποβολή απο μονο του, που δεν μπορεις να επεξεργαστείς και διαγράψεις κουβέντα! Για την ταλαιπωρία  ούτε μια συγγνώμη! 

Δοξάστε τους! Στο τέλος θα πούμε και ευχαριστώ! 

 

 

http://www.euro2day.gr/news/economy/article/1602568/ypen.html

Link to comment
Share on other sites

Για τις περιφέρειες που ανεβάζουμε αιτήσεις αυτή την εβδομάδα πόσα είναι τα χρήματα? Για να δούμε πόσες αιτήσεις στο περίπου θα δεχτούν

Link to comment
Share on other sites

Για τις περιφέρειες που ανεβάζουμε αιτήσεις αυτή την εβδομάδα πόσα είναι τα χρήματα? Για να δούμε πόσες αιτήσεις στο περίπου θα δεχτούν

 42.996.243,78

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.