Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

Δεν πανε καλα.......δλδ η σειρά πρωτεραιότητας δίνεται βάσει του αριθμού της αίτησης? Να μας το πουν αν είναι να μην αναχωνόμαστε για το πότε θα οριστικοποιηθούν....

Θεωρω πως επειδη εχασαν την μπαλα χτες και υπηρχαν ακομα λεφτα εδωσαν πρωτοκολλα με τη σειρα της αρχικης αιτησης. Πιστευω πως απο εδω και περα θα δινουν με την ωρα οριστικης.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ουτε εγώ έχω ακύρωση αίτησης στα μεμονωμένα διαμερίσματα που τα έχει μετατρέψει σε πολυκατοικίες.

Και τι κανουμε?

ΠΕΑ έχεις περάσει?

Link to comment
Share on other sites

ουτε εγώ έχω ακύρωση αίτησης στα μεμονωμένα διαμερίσματα που τα έχει μετατρέψει σε πολυκατοικίες.

Μιλησε κανενας με το HELP DESK?

Link to comment
Share on other sites

Δες στο "συνοπτική εικόνα" σου έχει αριθμό πρωτοκόλλου???

Ναι στο συνοπτική εικονα έχει 6ψηφιο αλλα δεν μου έρχονται τα μηνυματα οτι δεσμευτηκαν τα χρήματα

Link to comment
Share on other sites

Άλλαξα δ/νση email σε ωφελούμενο! :smile:

Πώς άλλαξες ρε φίλε email. Πες μας και εμάς σε παρακαλώ. Είναι ένα πρόβλημα που το έχουμε πάρα πολλοί νομίζω.

Link to comment
Share on other sites

Πώς άλλαξες ρε φίλε email. Πες μας και εμάς σε παρακαλώ. Είναι ένα πρόβλημα που το έχουμε πάρα πολλοί νομίζω.

Αυτό περιμένουμε τόση ώρα...

Link to comment
Share on other sites

03.ε Αίτηση πολυκατοικίας σε προσωρινή υποβολή ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ

 

 

Αυτο εννοείς? 

Το ξεπέρασε κάποιος ?

 

 

Σε εμένα είναι κλειδωμένο και το πεδίο ΠΕΑ και οι παρμβάσεις, αλλά είναι τικαρισμένο ότι ειναι οκ

 

ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΓΩ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΕΡΑ...ΠΑΙΡΝΩ ΤΗΛ 'HELP DESK' ΚΑΙ ΕΣΤΕΙΛΑ EMAIL KAI ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΚΑΝΕΙΣ ΣΕ ΤΠΤ O ΠΕΛΑΤΗΣ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΛΑΘΕΙ (ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ ΦΤΑΙΜΕ ΕΜΕΙΣ...ΚΑΦΚΑ)

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΓΩ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΕΡΑ...ΠΑΙΡΝΩ ΤΗΛ 'HELP DESK' ΚΑΙ ΕΣΤΕΙΛΑ EMAIL KAI ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΚΑΝΕΙΣ ΣΕ ΤΠΤ O ΠΕΛΑΤΗΣ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΛΑΘΕΙ (ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ ΦΤΑΙΜΕ ΕΜΕΙΣ...ΚΑΦΚΑ)

Μια απο τα ιδια....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.