Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

 ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΕΧΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΝΜ 2Η ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ  Τρέχουσα Κατάσταση : 03.ε Αίτηση πολυκατοικίας σε προσωρινή υποβολή"

ΟΠΟΤΕ ΠΑΙΖΕΙ Η ΑΙΤΗΣΗ ΝΑ ΜΕΙΕΝΕΙ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΔΗΛΩΣΟΥΝ (ΑΠΟ ΜΕΡΑ ΣΕ ΜΕΡΑ) ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΟ ΧΡΗΜΑ

 

ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΕΩΤΕΡΟ ΑΠ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΓΩ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΕΡΑ...ΠΑΙΡΝΩ ΤΗΛ 'HELP DESK' ΚΑΙ ΕΣΤΕΙΛΑ EMAIL KAI ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΚΑΝΕΙΣ ΣΕ ΤΠΤ O ΠΕΛΑΤΗΣ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΛΑΘΕΙ (ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ ΦΤΑΙΜΕ ΕΜΕΙΣ...ΚΑΦΚΑ)

 

ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΚΛΕΙΔΩΣΕ ΤΟ ΠΕΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΠΗΓΕ ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΣΤΟΝ ΣΥΜΒΟΥΛΟ

ΔΕΝ ΔΗΛΩΝΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ, ΠΑΤΟΥΣΑ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗ ΑΛΛΑ ΤΠΤ

ΤΕΛΙΚΑ ΔΗΛΩΣΑ, ΠΑΤΗΣΑ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗ ΠΑΛΙ ΤΠΤ

 

ΝΑ ΤΗΝ ΑΚΥΡΩΣΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ

ΚΑΘΟΜΑΙ ΣΑΝ ΛΑΛΑΚΑΣ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΟΘΟΝΗ

Link to comment
Share on other sites

κοστος παρεμβασεων 13844 ευρω..........επιλεξιμος προυπολογισμος 10269 και ελαχιστα απαιτουμενα κεφαλαια 3575...

 

σε μια αλλη μου αιτηση το κοστος παρεμβασεων ειναι ιδιο με τον επιλεξιμο προυπολογισμο,εδω οχι

Link to comment
Share on other sites

 ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΕΧΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΝΜ 2Η ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ  Τρέχουσα Κατάσταση : 03.ε Αίτηση πολυκατοικίας σε προσωρινή υποβολή"

ΟΠΟΤΕ ΠΑΙΖΕΙ Η ΑΙΤΗΣΗ ΝΑ ΜΕΙΕΝΕΙ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΔΗΛΩΣΟΥΝ (ΑΠΟ ΜΕΡΑ ΣΕ ΜΕΡΑ) ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΟ ΧΡΗΜΑ

 

ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΕΩΤΕΡΟ ΑΠ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ;

Χθες μου είπαν από το HELPDESK να περιμένω....3η μέρα σήμερα! ΑΙΣΧΟΣ!!!

Link to comment
Share on other sites

 ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΕΧΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΝΜ 2Η ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ  Τρέχουσα Κατάσταση : 03.ε Αίτηση πολυκατοικίας σε προσωρινή υποβολή"

ΟΠΟΤΕ ΠΑΙΖΕΙ Η ΑΙΤΗΣΗ ΝΑ ΜΕΙΕΝΕΙ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΔΗΛΩΣΟΥΝ (ΑΠΟ ΜΕΡΑ ΣΕ ΜΕΡΑ) ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΟ ΧΡΗΜΑ

 

ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΕΩΤΕΡΟ ΑΠ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ;

ακριβως το ιδιο προβλημα εχω απο χτες το μεσημερι,εχω κολλησει. ηλπιζα οτι θα διορθωναν το bug αλλα τιποτα....ειναι σοβαρα αυτα; ας το κλεισουν, να το φτιαξουν και οοοοοοταν το φτιαξουν να το ξανα ανοιξουν

Link to comment
Share on other sites

Γιατι το κοστος των παρεμβασεων δεν ειναι ιδιο με τον επιλεξιμο προυπολογισμο;;τελειωσαν τα κεφαλαια;;αυτο δεν καταλαβαινω.....σε αλλη μου αιτηση το κοστος των παρεμβασεων ειναι ιδιο με τον συνολικο προυπολογισμο

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.