Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σουπερ μήνυμα!

Τί λες τώρα ρε συνάδερφε! Έβγαλαν τέτοιο μήνυμα? Νομίζω πρέπει να υπάρξουν καταγγελίες! Έχω ΑΑ αίτησης από τους πρώτους και επειδή έχει κολλήσει το σύστημα στην κατάσταση 03.ε για την οποία δεν ευθύνομαι, με πετάνε έξω! ΑΙΣΧΟΣ μόνο αυτό έχω να πω!

Link to comment
Share on other sites

Σουπερ μήνυμα!

ζονκ...λεφτα τελος; εδω γελαμε και κλαιμε ειδικα οι κολλημενοι που δεν μπορουν  ουτε αιτηση να προχωρησουν ουτε να διαγραψουν να κανουν νεα

 

 

Τί λες τώρα ρε συνάδερφε! Έβγαλαν τέτοιο μήνυμα? Νομίζω πρέπει να υπάρξουν καταγγελίες! Έχω ΑΑ αίτησης από τους πρώτους και επειδή έχει κολλήσει το σύστημα στην κατάσταση 03.ε για την οποία δεν ευθύνομαι, με πετάνε έξω! ΑΙΣΧΟΣ μόνο αυτό έχω να πω!

 

ειμαι ακριβως στην ιδια περιπτωση

Edited by eleospia111
Link to comment
Share on other sites

Σουπερ μήνυμα!

Δεν λες ομως τις πληροφοριες. Πετας μια βομβα και τελος.

Σε ποια περιφερεια εισαι?

Ποτε εκανες οριστική?

Πηρές αριθμό?

Link to comment
Share on other sites

Πατέρας έχει στην κατοχή του μια οικοδομή με δυο οροφοδιαμερίσματα. Πλήρη κυριότητα. Χωρίς σύσταση. Στο ισόγειο κατοικεί ο ίδιος και το έχει κυρία κατοικία, στον όροφο κατοικεί η κόρη με δωρεάν παραχώρηση και το δηλώνει κυρία κατοικία. Μπορούν να υπαχθούν και τα δυο στο προγραμμα και αν ναι πως. Ως πολυκατοικία;

Ευχαριστώ

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.