Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

Μίλησα και εγώ με το υπουργείο για το προβλήτα με αναντιστοιχία Ε9 και πιστοποιητικο λόγω κλιμακοστασίου...μου είπε ότι έχω δίκαιο και ότι είμαι ο 2ος που το αναφέρω ως πρόβλημα...μου έδωσε το προσωπικό της εμαιλ για να το προωθήσει γιατί το αλλο που είχα στείλει πριν 2 ημέρες δεν το είχε παραλάβει

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δυστυχώς δεν μπορώ να επικολλήσω τον πινακα στο τέλος

αν μπορει κάποιος ας το ανεβάσει

http://www.newmoney.gr/palmos-oikonomias/351344-stathakis-oloklironetai-to-%C2%ABeksoikonomo-ii%C2%BB-oristikopoiithikan-11-181-aitiseis 

 

και ας ανεβεί και η σελίδα 12 της πρόσκλησης

 

και τα σχόλια δικά σας...

Edited by stefan
Link to comment
Share on other sites

Μίλησα και εγώ με το υπουργείο για το προβλήτα με αναντιστοιχία Ε9 και πιστοποιητικο λόγω κλιμακοστασίου...μου είπε ότι έχω δίκαιο και ότι είμαι ο 2ος που το αναφέρω ως πρόβλημα...μου έδωσε το προσωπικό της εμαιλ για να το προωθήσει γιατί το αλλο που είχα στείλει πριν 2 ημέρες δεν το είχε παραλάβει

Κι εγώ το ίδο πρόβλημα έχω μπορείς να προωθήσεις το μέιλ..Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

ειναι καταντια ολη η διαδικασια ... ειναι βεβαια στην λογικη του συριζα ,συγνωμη αν ενοχληθουν καποιοι, ... του στησου στην ωρα και αμα εισαι τυχερος και προλαβεις ... θα μπορουσαν να βαλουν ενα αξιοπρεπες κριτιριο πχ με βαση την ενεργειακη βελτιωση να δωσουν περιθωριο 3 μηνες να γινουν οι αιτησεις και μετα να γινει η διαλογη ... λοιπαμαι που πηρα μερος σε αυτην την παροδια και ποιο πολυ ντρεπομαι που εκτεθηκα στα ματια των πελατων μου ...

Edited by george68
Link to comment
Share on other sites

αν μπορούσαμε τουλάχιστον να βλέπαμε το προφίλ..να είχαμε μια ελπίδα στο να δημιουργήσουμε το λάθος email..το email μου μέσα..

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν μπορώ να επικολλήσω τον πινακα στο τέλος

αν μπορει κάποιος ας το ανεβάσει

http://www.newmoney.gr/palmos-oikonomias/351344-stathakis-oloklironetai-to-%C2%ABeksoikonomo-ii%C2%BB-oristikopoiithikan-11-181-aitiseis 

 

και ας ανεβεί και η σελίδα 12 της πρόσκλησης

 

και τα σχόλια δικά σας...

 

 

έτσι όπως το βλέπω δεν νομίζω να αξίζει να ξεκινήσει σήμερα κάποιος νέα αίτηση πόσο μάλλον για νέο ενεργειακό για τη Κεντρική Μακεδονία

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα με τα λάθος email δεν διορθώθηκε

Δυστυχώς!

 

Τους είναι μάλλον πολύ δύσκολο 4 ημέρες τώρα να διορθώσουν το κουμπί αλλαγής email. 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.