Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

 

Το πρόβλημα με τα νεο-αποκτηθέντα λύθηκε σήμερα το μεσημέρι, προχωράνε κανονικά.

 

 

 

Πώς λύθηκε ακριβώς;εμείς ακόμη το ίδιο θέμα αντιμετωπίζουμε...

 

Σε αίτηση με τα εξής:

  Το ακίνητο αποκτήθηκε μετά την υποβολή της τελευταίας εκκαθαρισμένης φορολογικής δήλωσης ; * ΝΑΙ

  Το ακίνητο * χρησιμοποιείται ως κύρια κατοικία

  Χρήση ακινήτου από * Από τον Αιτούντα

ενώ μέχρι χθες δεν προχωρούσε, σήμερα προχώρησε.

 

Επίσης και άλλοι συνάδελφοι προχώρησαν τέτοιες αιτήσεις.

 

Εσένα τι σου βγάζει;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σας έχει βγάλει εσάς αυτό; άρα απόρριψη;

Ναι στην αρχή κοιτα ολα τα νουμερα που έχεις βαλει συνολικη, ωφέλιμη αδειας πρεπει  να ειναι εντός των 7. Στο παραρτημα δες εαν εχει περαστει σωστα η εξοικονομηση σε σχεση με το ενεργειακο.

Link to comment
Share on other sites

https://www.pdfmerge.com/

 

νομιζω αυτο ειναι για να ενωσεις αρχεια pdf σε ενα

Edited by gab pet
Link to comment
Share on other sites

τι εννοείς γιατί και σε εμένα αυτό βγάζει και τα έχω διορθώσει 100 φορές

λόγω βιασύνης είχα βάλει το έντυπο παρεμβάσεων στα δικαιολογητικά  και έκανα οριστική υποβολή χωρίς να έχω συμπληρώσει χειρόγραφα τις ποσότητες στο σύστημα. και μου έβγαλε αυτό το μήνυμα . είναι αυτοματοποιημένο μήνυμα  για γενικές περιπτώσεις .κάτι από αυτά τα τρία που γράφει παίζει να είναι λάθος.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ας ενημερώνουμε ότι στις Περιφέρειες Ανατολικής Μακεδονίας – Θράκης, Κεντρικής Μακεδονίας, Ηπείρου, Θεσσαλίας και Δυτικής Ελλάδας έχει δεσμευτεί το σύνολο των διαθέσιμων πόρων του Προγράμματος.


Θα έχετε τη δυνατότητα να ολοκληρώσετε τις αιτήσεις που δεν έχετε οριστικοποιήσει και να ενταχθείτε σε λίστα επιλαχόντων. Οι αιτήσεις της λίστας θα ικανοποιηθούν εφόσον απελευθερωθούν δεσμευμένοι πόροι του προγράμματος ή προκύψουν πρόσθετοι πόροι.


Η ημερομηνία και ώρα εισόδου στο σύστημα για την ολοκλήρωση των εκκρεμών αιτήσεων θα γνωστοποιηθεί με νεότερη ανακοίνωση


Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.