Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

επομένως πρέπει να φταίει  η διαφορά στα τετραγωνικά. και δεν σε αφήνει να ολοκληρώσεις την αίτηση?

 

λογικά βλέπει τη διαφορά στο εμβαδόν και βγάζει το μήνυμα που έχει και τα τρία προβλήματα. τώρα τέλος έκλεισε

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Η πλάκα είναι πως δεν μπορώ να μπω και στις οριστικά υποβληθείσες να τις εκτυπώσω για τους πελάτες.....

Άλλη μια καινοτομία του συστήματος.....

Edited by arisermpo
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Η πλάκα είναι πως δεν μπορώ να μπω και στις οριστικά υποβληθείσες να τις εκτυπώσω για τους πελάτες.....

Άλλη μια καινοτομία του συστήματος.....

 

 Αυτο το να δουλευει 2-3 ωρες τη μερα και άμα και να μη σου λεει ποτε και ποιες ειναι φοβερό.. Αν έχεις αλλη δουλεια εκείνες τις ώρες την πατησες....... Αλλα ούτε να κανονίσεις δεν μπορεις γιατι λογικά θα σου πεί στις 12:00 και θα ανοιξει 16:00... Αλλα μπορεί να ανοίξει και 12:00.... 

 

Όπως ανέφερε ενας συνάδελφος παραπάνω λυπάμαι που και εγώ πήρα μέρος σε αυτή τη παρωδία της διαφάνειας και της αξιοπιστίας του κράτους..... Προφανώς δεν υπάρχει λύση σε κανένα θέμα γιατί κάποιοι δεν θέλουν να υπάρξει αυτή η λύση.. 

Link to comment
Share on other sites

Ένα έχω να πω για την όλη διαδικασία https://www.youtube.com/watch?v=34wASuHRuRo, όπως και επίσης ότι ο μας κλάδος έπεσε ένα ακόμα επίπεδο αξιοπρέπειας.

Edited by makis
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Τέλος τα λεφτά. Μπορούμε μέχρι τη Δευτέρα να σταματήσουμε για λίγο αυτήν την παράνοια.

 

Με συγχωρεις αλλα που το βρηκες το μπανερ? αλλο ιντερνετ εχω εδω?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.