Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

Τράπε και συγκύριοι είναι ΟΚ. 

Πάτα αποθήκευση, βγες στην κεντρική οθόνη της αίτησης και ξαναμπές, συνήθως πιάνει.

Επίσης κάθε συγκύριος και διαφορετικό ΑΤΑΚ.

Edited by lloyd
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα το ακινητο επειδη ειναι δυοροφο με υπογειο εχεις τρις ατακ τι γινεται σε αυτην την περιπτωση ειναι μονοκατοικια παλια λογω πεα >7μ2 με πεταει εξω

Link to comment
Share on other sites

Τσέκαρε ΑΤΑΚ απο Ε9 , συνήθως εκεί ειναι το πρόβλημα αν το έχεις copy paste μπορεί να σου εμφανίζει ένα κενό ανάμεσα στους αριθμούς.

 

Επίσης και το Ε1! 

 

Σε δική μου αίτηση έφαγε κόλλημα με τη διασταύρωση στοιχείων κι ενώ τα στοιχεία του διαμερίσματος ήταν δηλωμένα σωστά σε Ε9 & Ε2 του επικαρπωτή (δωρεάν παραχώρηση σε ψιλό κύριο) και στο Ε9 του ψιλού κυρίου, είχε περαστεί λάθος αριθμός παροχής ΔΕΗ στο Ε1 του ψιλού και έβγαζε πρόβλημα στη διασταύρωση.

 

Ευτυχώς με τροποποιητική σε Ε1, η αλλαγή της παροχής ΔΕΗ περάστηκε και φάνηκε από το online σύστημα αμέσως, οπότε και ξεκόλλησε η αίτηση...

 

Στην ίδια αίτηση έχει φάει κάποιο κόλλημα και δε μου κατεβάζει σωστά το PDF με τα στοιχεία της αίτησης (κατεβάζει PDF με μηδενικό file size), αλλά ελπίζω, από τη στιγμή που έχει ολοκληρωθεί και έχω πάρει αριθμό πρωτοκόλλου, να μην έχω κάποιο θέμα.

Edited by TheShaman
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

Στα στοιχεία ακινήτου: Τετραγωνικά μέτρα ακινήτου (βάσει οικοδομικής άδειας) και Τετραγωνικά μέτρα ακινήτου (για τα οποία έχει γίνει τακτοποίηση)

βάζουμε μόνο τετραγωνικά κύριων χώρων; Στη περίπτωση μου έχω διαμέρισμα το οποίο έχει και βοηθητικούς χώρους οι οποίοι φαίνονται (ξεχωριστά) στο Ε9. Επίσης έχει γίνει τακτοποίηση για τους Β.Χ.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

SOS παιδιά, μπορεί να βοηθήσει κάποιος?

Link to comment
Share on other sites

SOS παιδιά, μπορεί να βοηθήσει κάποιος?

Το τμ του Ε9  κυριων χωρων διασταρωνονται με τα τμ κυριων χωρων που εχει η πλατοφρμα.

Link to comment
Share on other sites

Ομως ζητάει τετραγωνικά μέτρα ακινήτου (βάσει οικ. άδειας) και τετραγωνικά μέτρα ακινήτου (για τα οποία έχει γίνει τακτοποίηση)

Εφόσον δεν αναφέρει κάτι για κύριους χώρους, βάζω το σύνολο?

Link to comment
Share on other sites

 

  • Το IP του Host Server από τον οποίο έγινε η κλήση δεν ανήκει στη λίστα εξουσιοδοτημένων IPs 
  • Τι κάνω?

 

Τίποτα, υπομονή 

Είναι από τα κολλήματα που τραβάει. Το έβγαζε και σε έμενα και πολλούς άλλους την προηγούμενη εβδομάδα.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.