Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

Κι εμένα μου βγάζει ότι τα στοιχεια δεν εχουν επιβεβαιωθει απο την ΑΑΔΕ.

Μήπως υπάρχει κάποιο λάθος; Έχω συγκυριότητα 50 -50 από τους δυο συζύγους. Πως την βάζω;

Βάζω στα στοιχεία συνιδιοκτησίας τους δύο;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Επιβεβαίωση απο το TAXIS είναι άλλο θέμα. Δεν υπάρχει διασταύρωση στοιχείων. Αναζήτησε τα κόκκινα σημάδια στις καρτέλες, κάνε αλλαγές και δοκίμασε αποθήκευση.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν υπάρχουν συγκύριοι τί βάζουμε εκεί; Η γυναίκα έχει πληρη κυριότητα και μόνο έναν αδερφό εν ζωή, ούτε παιδιά ούτε ανήψια ούτε τπτ. Βάζω 100% και δεν το παίρνει.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Καταλαβατε ποιοι δουλευουν 09:00-14:00 και ειχαν πανω τους 200 αιτησεις τι θεματα δημιουργησαν.

Οχι οτι το συστημα ειναι οκ αλλα φανηκε ποιοι ειναι το προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα ειμαι στο σταδιο 3 παταω οριστικη υποβολή και μου στέλνει μήνυμα

 

Με βάση τα στοιχεία που έχετε καταχωρήσει, η αίτηση δεν μπορεί να προχωρήσει σε επόμενο στάδιο. Ανάλογα με το πρόβλημα που έχει εντοπιστεί στο μήνυμα λάθους επί της οθόνης, θα πρέπει να υλοποιήσετε ένα από τα παρακάτω ή συνδυασμό αυτών: 

Περίπτωση 1 - Δεν έχουν καταχωρηθεί ορθά οι παρεμβάσεις

Ενημερώστε τον Πίνακα Παρεμβάσεων

Περίπτωση 2 - Μη επίτευξη ενεργειακού στόχου:

Μπορείτε να τροποποιήσετε την πρόταση (συνδυασμό παρεμβάσεων) για ενεργειακή αναβάθμιση, ώστε να καλύπτεται ο ενεργειακός στόχος του Προγράμματος. Ο Ενεργειακός Επιθεωρητής καταχωρεί τη νέα πρόταση στο buildingcert. Στη συνέχεια συμπληρώνετε στην αίτηση το νέο συνδυασμό παρεμβάσεων, τα στοιχεία του ΠΕΑ, τα νέα στοιχεία κόστους και επισυνάπτετε ηλεκτρονικά το νέο «Έντυπο Πρότασης Παρεμβάσεων» του Παραρτήματος ΙΙΙ. Σε διαφορετική περίπτωση η αίτησή σας δεν είναι επιλέξιμη, δεν μπορεί να καταχωρηθεί και θα ακυρωθεί.

Περίπτωση 3 - Αναντιστοιχία ωφέλιμης επιφάνειας ΠΕΑ με συνολική επιφάνεια κύριων χώρων:

Δεν επιτρέπεται να υπάρχει διαφορά μεγαλύτερη από 7τμ. Παρακαλούμε για τις δικές σας ενέργειες.

 

 

 

εννοειται οτι είναι όλα σωστα που εχω κάνει όσο αφορά τετραγωνικά   , ξερει κανεις τίποτε πρί τούτου ?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.