Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

Καλησπέρα. Εκ παραδρομής επέλεξα ότι δεν είμαι υπόχρεος υποβολής φορολογικής δήλωσης. Ανέβασα μετά στο σχετικό δικαιολογητικό ότι έκανα λάθος και πάτησα οριστική υποβολή. Χαρακτηρίστηκα 03.β ειδική περίπτωση και στον αριθμό πρωτοκόλλου στο pdf έχω παύλα. Υπάρχει κάποια πιθανότητα διόρθωσης;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

04α Αιτηση Οριστικά Υποβληθείσα      Μου έγραψε ότι έχει δεσμευτεί το ποσό       αλλά δεν παίρνω κάποιον εξαψήφιο κωδικό 

 

Κάνω κάτι λάθος ???

Link to comment
Share on other sites

το ακινητο ειναι στο ονομα της συζυγου ποε δεν εχει κωδικους taxisnet. εννοειται οτι και ο υποχρεος συζυγος εχει την ιδια διευθυνση και δεν εχει ακινητο αλλο στο ονομα του. Μπορει να κανει την αιτηση η συζυγος χωρις κωδικους δικους της; αλλιως μπορει να την κανει ο συζυγος; εισοδημα του υποχρεου αντρα η συνταξη και της συζυγου 0.

Link to comment
Share on other sites

Απο το πρωί προσπαθώ να βοηθήσω 10 πελάτες συνδεδεμένη σαν σύμβουλος και μιλάω ταυτόχρονα μαζί τους, ενώ κολάνε σε ότι πιθανό μπορεί να κολλήσει ( ακομα και το ΑΦΜ ιδιοκτήτη που είναι καρατσεκαρισμένο). Ταυτόχρονα τώρα φτιάχνω και φακές γιατί κλείσαν και τα σχολεία, και οι γιαγιάδες πήγαν στο χωριό, και  κάτι πρέπει να φάνε τα παιδιά.

Τα ερωτήματα είναι δυο :

α. θα πάρει κανείς απο αυτούς επιδότηση και

β. θα πετύχουν οι φακές;

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

αυτο ρωτω και εγω πώς ό συνάδελφος 14:00 πηρε εξαψηφιο και εγω με οριστικη 10 ώρα δεν πήρα?

 

Μπες στην "Συνοπτική εικόνα". Εκεί λογικά υπάρχει 6ψήφιος αριθμός πρωτοκόλλο.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Marykal ξεχνα τα μειλ.

Καθε προσωπο εχει ενα username/password που ειναι οι κωδικοι ταξις.

 

Αυτοι που κανουν τις αιτησεις τα δικα τους και εσυ ως μηχανικος τους δικους σου.

 

Την 1η φορα που συνδεεται καποιος στο συστημα πρεπει να εισαγει το μειλ του για να επιβεβαιωσει το λογαριασμο του.

 

Αν συνδεθεις με του πελατη σου θα πας "συνδεση ως ωφελουμενος" με τα δικα του στοιχεια και αν συνδεθεις εσυ "συνδεση ως συμβουλος" με τα δικα σου στοιχεια.

Σε ιδιοκτητη που δεν εχει ηλεκτρονικο ταχυδρομειο, εαν βαλω τη δικη μου διευθυνση μου εμφανιζει το μηνυμα οτι η διευθυνση χρησιμοποιειται απο αλλο χρηστη.Σε αυτη τη περιπτωση τι γινεται;

 

Στάλθηκε από το HT7 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.