Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

Θα σε αφήσει, αλλά ίσως να μην προλάβεις τις "καλές" θέσεις και να μπεις ως επιλαχών.

Ευχαριστώ, είναι μια παρηγοριά κι αυτό ότι δεν έφαγα 3 μέρες απο τη ζωή μου (μέσα σε αυτές ένα ολόκληρο ΣΚ) για να κάθομαι άρρωστη να φτιάχνω το ΠΕΑ της... :(

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα 

 

Εχω περιπτωση με τα εξης μανα και 2 παιδια ενηλικα

 

αιτηση απο την κορη 

 

ολοι εχουν πληρη κυριοτητα με ποσοστα 13,875 13,875 τα 2 παιδια και 72,25 η μανα 

Μου βγαζει 

Η Τιμή δεν συμφωνεί με στοιχεία ΑΑΔΕ

 

 

 

στον πινακα με τα δικαιωματα 4ο tab  στα 2 παιδια .

 

 

ΓΙΑΤΙ???????

Edited by gadgetman
Link to comment
Share on other sites

οπα sorry 

Εχω περιπτωση με τα εξης μανα και 2 παιδια ενηλικα

 

αιτηση απο την κορη 

 

ολοι εχουν πληρη κυριοτητα με ποσοστα 13,875 13,875 τα 2 παιδια και 72,25 η μανα 

Μου βγαζει 

Η Τιμή δεν συμφωνεί με στοιχεία ΑΑΔΕ

 

 

 

στον πινακα με τα δικαιωματα 4ο tab  στα 2 παιδια .

 

 

ΓΙΑΤΙ???????

Edited by gadgetman
Link to comment
Share on other sites

Μήπως το παιδί είναι και προστατευόμενο μέλος;

 

Έχει πολλούς λόγους για τους οποίους μπορεί να μη συμφωνούν τα στοιχεία με αυτά της ΑΑΔΕ

Edited by tsx
Link to comment
Share on other sites

Μήπως το παιδί είναι και προστατευόμενο μέλος;

 

Έχει πολλούς λόγους για τους οποίους μπορεί να μη συμφωνούν τα στοιχεία με αυτά της ΑΑΔΕΗ 

Η αδερφη του κανει την αιτηση τη σχεση εχει το αλλο παδι

Ηλικιες 28 και 33

Link to comment
Share on other sites

Οταν εχουμε φτασει σε αυτο το σταδιο(εχουμε συνδεθει ως ωφελουμενος) , απλως περιμενουμε ή πρεπει να μπω στο λογ/σμο του ιδιοκτητη και να πατησω επιβεβαιωση;

Εχει φτασει καποιος σε αυτο το σημειο , να με διαφωτισει;

 

Πρέπει να συμπληρωθούν τα στοιχεία που λείπουν ή που δε συμφωνούν. Εμένα στο εμβαδόν ακινήτου είχε μια μικρή διαφορά με το εμβαδόν του Ε9 (0,13) και δεν προχωρούσε. Όταν έβαλα αυτό που λέει το Ε9 προχώρησε.

Για τους διαφορετικούς λογαριασμούς δεν ξέρω, γιατί έκανα μια αίτηση για τον εαυτό μου μόνο ως ωφελούμενη.

Και φαντάζομαι ότι ισχύει ότι τώρα δουλεύει κανονικά γιατί κάποιοι που είχαν μόνο μια αίτηση (όπως εγώ) σταματήσαμε να μπαίνουμε.

Edited by ioulida_arxitekt
Link to comment
Share on other sites

Ειναι δυνατον να βαζεις στοιχεια του Ε9 και του εκκαθαριστικου και να σου γραφει οτι δε συμφωνουν; Ολες οι αιτησεις εχουν κολλησει στο 1ο σταδιο επιλεξιμοτητας και χωρις να υπαρχει δυνατοτητα να προχωρησεις! ακομα και σε δηλωσεις που ολα τα στοιχεια συμφωνουν, δεν εμφανιζει επιλογη για επομενο βημα!

Link to comment
Share on other sites

Ειναι δυνατον να βαζεις στοιχεια του Ε9 και του εκκαθαριστικου και να σου γραφει οτι δε συμφωνουν; Ολες οι αιτησεις εχουν κολλησει στο 1ο σταδιο επιλεξιμοτητας και χωρις να υπαρχει δυνατοτητα να προχωρησεις! ακομα και σε δηλωσεις που ολα τα στοιχεια συμφωνουν, δεν εμφανιζει επιλογη για επομενο βημα!

Προφανώς όταν σου λέει ότι δε συμφωνούν, ενώ συμφωνούν, είναι κόλλημα της πλατφόρμας. Αλλά για να προχωρήσεις δεν εμφανίζει μόνο του επιλογή, πρέπει να κάνεις έλεγχο ότι όλα είναι σωστά κι αν είναι σωστά εμφανίζεται ένα παράθυρο που σου δίνει δυνατότητα να προχωρήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.