Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

Δε νομίζω, εγώ δεν κατάλαβα ότι μπορούσα να βάλω το δευτερεύον μαίηλ στο προφίλ, δεν το έψαξα και δεν έβαλα, γιατί στα στοιχεία επικοινωνίας δε μπορούσες να πατήσεις να γράψεις. Τί σχέση να έχει με το taxis? Τα στοιχεία είναι όλα σωστά? Παρατήρησα ότι η επιβεβαίωση στοιχείων έγινε αυτόματα από τη μια στιγμή στην άλλη, αλλά δε θυμάμαι ακριβώς τί είχα κάνει εκείνη τη στιγμή.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τι να πω ρε παιδιά...Το πληροφοριακό τους σύστημα είναι οτι να ναι.

Όταν πατάω αποθήκευση, μου βγάζει ''κόκκινα΄' τόσο στα στοιχεία του κτηρίου  όσο και στα στοιχεία του ωφελούμενου.

Με το που πατάω έλεγχο πληρότητας ως δια μαγείας τα σφάλματα στα στοιχεία του κτηρίου εξαφανίζονται και μένουν μόνο τα άλλα.

Υπάρχει περίπτωση τα λάθη στην καρτέλα των στοιχείων του κτηρίου να επηρεάζουν τα λάθη στην καρτέλα του ωφελούμενου?

Εχω χιλιοτσεκάρει το εκκαθαριστικό και δεν βρίσκω κάποιο λάθος στα στοιχεία του ωφελούμενου. 

Edited by bobzavras
Link to comment
Share on other sites

Τι να πω ρε παιδιά...Το πληροφοριακό τους σύστημα είναι οτι να ναι.

Όταν πατάω αποθήκευση, μου βγάζει ''κόκκινα΄' τόσο στα στοιχεία του κτηρίου  όσο και στα στοιχεία του ωφελούμενου.

Με το που πατάω έλεγχο πληρότητας ως δια μαγείας τα σφάλματα στα στοιχεία του κτηρίου εξαφανίζονται και μένουν μόνο τα άλλα.

Υπάρχει περίπτωση τα λάθη στην καρτέλα των στοιχείων του κτηρίου να επηρεάζουν τα λάθη στην καρτέλα του ωφελούμενου?

Εχω χιλιοτσεκάρει το εκκαθαριστικό και δεν βρίσκω κάποιο λάθος στα στοιχεία του ωφελούμενου. 

Που να έπαιζες μπάλα και την πρώτη βδομάδα όπως εγώ.

 

Επί της ουσίας μια λεπτομέρεια που ισως βοηθήσει...

Οταν καταχωρείτε στοιχεία ΜΗΝ πατάτε enter αλλά παίξτε με αριστερο κλικ στο ποντικι.

Με enter δεν καταχωρεί, σου αφήνει το κελι κενο με αποτέλεσμα να κοκκινιζει

Edited by qwert
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω ενα λαθος ηταν στον αριθμο μετρητη ηλεκτρικης παροχης που ζηταει

Θελει τον αριθμο παροχης, οχι τον αριθμο μετρητη.Ειναι μια ασαφεια!

 

 

Στάλθηκε από το HT7 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε μερικές αιτησεις που δηλώσαμε ναι ότι θα χρειαστεί μελετη το σύστημα άλλαξε το ποσό για την αμοιβή του ΠΕΑ!

τι κανουμε? παμε με βαση αυτή την αμοιβή? και αν εχουμε κοψει απόδειξη?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.