Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

19 λεπτά πριν, Ansryn said:

Μπαίνω στις αιτήσεις μου, επιλέγω " Δεν Ενδιαφέρομαι για Δανειοδότηση " και μου εμφανίζει σφάλμα " Σφαλμα εκτέλεσης ροής εργασίας. Δεν έχει οριστεί η ενέργεια 'negative' για την κατάσταση '04.α Αίτηση οριστικά υποβληθείσα".  Συνάντησε κάποιος άλλος συνάδελφος το ίδιο πρόβλημα;

 

Κι εμένα το ίδιο βγάζει. Πάλι τα πειραματόζωα γίναμε μου φαίνεται...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

που είναι το "δεν ενδιαφέρομε για δανειοδότηση" και δεν το βλέπω....

-ok το βρήκα-

οι ειδικές περιπτώσεις πότε θα ελεγχθούν?? εγινε σε κανέναν?

Edited by dix e6
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, john13552 said:

Το οικονομικό έτος είναι το ίδιο με το φορολογικό έτος, που αναγράφεται στο εκκαθαριστικό? 

Επειδή δεν αναφέρεις συγκεκριμένη περίοδο:

Μέχρι τις 31-12-2013 είχαμε τον όρο "Οικονομικό Ετος" και τον όρο διαχειριστική περίοδος ή χρήση.
Λέγαμε λοιπόν: "Οικονομικό Ετος 2014" (αυτό θα δείς: "ΟΙΚ.ΕΤΟΣ 2014" και στο αντίστοιχο εκκαθαριστικό) και εννοούσαμε "τη χρήση 2013", εννοώντας ότι το έτος φορολογίας είναι το 2013 για τα εισοδήματα του έτους 2013.

Από 1/1/2014 έχουμε την έννοια "Φορολογικό Ετος" που συµπίπτει µε το ηµερολογιακό έτος.
Λέμε λοιπόν: "Φορολογικό έτος 2014" (αυτό θα δείς: "ΦΟΡ. ΕΤΟΣ 2014" και στο αντίστοιχο εκκαθαριστικό) και εννοούμε ότι το έτος φορολογίας είναι το 2014 για τα εισοδήματα του έτους 2014.

Edited by georgegaleos
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.