Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα μολις παω να αποστειλω την αιτηση στην eurobank μου βγαζει το εξης μηνυμα 

Θέμα
Σφάλμα κατά την υποβολή αίτησης Δανείου
Μήνυμα
1. Παρουσιάστηκε σφάλμα κατά την επικοινωνία με το ΠΣ της Τράπεζας.
Κωδικός σφάλματος : ERROR_01_UNEXP_ERROR. Αιτιολογία : ICO-2002: Η αναζήτηση στον Altamira δεν επιστρέφει αποτελέσματα εξατίας των παρακάτω λόγων: 
QME0038 ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΓΙΑ ΕΜΦΑΝΙΣΗ. 
Παρακαλώ προσπαθήστε εκ νέου αργότερα. Αν το πρόβλημα επιμείνει επικοινωνήστε με το Help Desk
 
 
παρακαλώ μπορεί κάποιος να μου πει τι να κάνω?????
Link to comment
Share on other sites

μπορεί κάποιος να πεί τι ζητάνε οι τράπεζες? τι δικαιολογητικα, και ανάλογα και τίς περιπτωσεις (μελος οε, εγγυητης κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Για αίτηση πελάτισσας με οικογενειακό εισόδημα 6.000 (2.000 ο άντρας της και 4.000 η ίδια) και με 1 τέκνο το ποσοστό επιδότησης μου το υπολογίζει 60%.

Σήμερα ακύρωσα, και επαναυπέβαλα την αίτηση μπας και είχε φάει κόλλημα. Τίποτα, πάλι 60%. Μήπως κάτι μου διαφεύγει; Είχε κανένας άλλος ίδια περίπτωση;

Link to comment
Share on other sites

1 λεπτό πριν, gkostis said:

Μήπως το παιδί έχει τεκμαρτό εισόδημα; (ή και κάποιος από τους γονείς;)

Το τεκμαρτό εισόδημα μήπως ξέρετε σε ποιο Ε φαίνεται; Το παιδί δεν έχει τίποτα στο όνομα του και είναι μικρό (χωρίς φορολογική δήλωση). Θα ρωτήσω και τον λογιστή τους, ευχαριστώ! 

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου έτυχε αντίστοιχο, το παιδί δεν ήταν ανήλικο και είχε 3000 τεκμαρτό (και του άλλαξε κλιμακα), ίσως είχε αυτοκίνητο στο όνομά του.

 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, vknewon2 said:

Για αίτηση πελάτισσας με οικογενειακό εισόδημα 6.000 (2.000 ο άντρας της και 4.000 η ίδια) και με 1 τέκνο το ποσοστό επιδότησης μου το υπολογίζει 60%.

Σήμερα ακύρωσα, και επαναυπέβαλα την αίτηση μπας και είχε φάει κόλλημα. Τίποτα, πάλι 60%. Μήπως κάτι μου διαφεύγει; Είχε κανένας άλλος ίδια περίπτωση;

Μήπως το νοικιάζουν το ακίνητο; οπότε δεν μετράν τα τέκνα;

1 ώρα πριν, smart1982 said:

καλησπερα μολις παω να αποστειλω την αιτηση στην eurobank μου βγαζει το εξης μηνυμα 

Θέμα
Σφάλμα κατά την υποβολή αίτησης Δανείου
Μήνυμα
1. Παρουσιάστηκε σφάλμα κατά την επικοινωνία με το ΠΣ της Τράπεζας.
Κωδικός σφάλματος : ERROR_01_UNEXP_ERROR. Αιτιολογία : ICO-2002: Η αναζήτηση στον Altamira δεν επιστρέφει αποτελέσματα εξατίας των παρακάτω λόγων: 
QME0038 ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΓΙΑ ΕΜΦΑΝΙΣΗ. 
Παρακαλώ προσπαθήστε εκ νέου αργότερα. Αν το πρόβλημα επιμείνει επικοινωνήστε με το Help Desk
παρακαλώ μπορεί κάποιος να μου πει τι να κάνω?????

Θέλουν να πάνε στην τράπεζα και να ανοίξουν λογαριασμό. Το ζητάνε και άλλες τράπεζες δυστυχώς

Link to comment
Share on other sites

7 λεπτά πριν, tsx said:

Μήπως το νοικιάζουν το ακίνητο; οπότε δεν μετράν τα τέκνα;

Θέλουν να πάνε στην τράπεζα και να ανοίξουν λογαριασμό. Το ζητάνε και άλλες τράπεζες δυστυχώς

Μα εχω λογαριασμό στην eurobank.αλλα δεν μπορώ να στείλω την αίτηση.

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, spiliosa said:

Το πρόβλημα με την Εθνικη

" 1. Παρουσιάστηκε σφάλμα κατά την επικοινωνία με το ΠΣ της Τράπεζας.
Κωδικός σφάλματος : 02_VALIDATION_ERROR. Αιτιολογία : Error On Length of Field : buildingAddressStreet.[MinLength=1, MaxLemngth=50] Error On Length of Field : buildingAddressStreetNum.[MinLength=1, MaxLemngth=3] "

το έχει λυσει κανεις;

έχω δοκιμάσει τα πάντα και εγώ απο το πρωί...ελπίζω-φαντάζομαι, είναι κόλλημα του συστήματος.

Έχει κανείς άλλος αντιμετωπίσει το ίδιο πρόβλημα;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.