Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

1 ώρα πριν, mechgiann said:

Δεν έχει ανοίξει στο σύστημα η δυνατότητα αυτή.

Γιατί δεν έχει ανοίξει ? Δεν μπορούν να κάνουν εγγραφή οι προμηθευτές ?! Νομίζω από την πρώτη μέρα που άνοιξε το σύστημα μπορούσαν.

Πάντως και εγώ δεν έχω καταλάβει αν πρέπει μέχρι 17/9 πρέπει να επιλέξεις προμηθευτές ή απλά να κάνεις την αποδοχή.

Edited by nik
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

nik

Μέχρι 17/9 να κάνεις την αποδοχή

"Η αίτησή σας θα πρέπει να μεταβεί στην κατάσταση 07.β Αίτηση σε υπαγωγή - καταχώρηση στοιχείων προμηθευτών το αργότερο έως τις 17/09/2018."

Edited by nick_61
Link to comment
Share on other sites

Καλή σας ημέρα,

Όσον αφορά στους προμηθευτές θα πρέπει να έχουν μπει και να έχουν κάνει εγγραφή και στη συνέχεια τους βρίσκω με το ΑΦΜ τους και τους καταχωρώ στην αίτησή μου, σωστά? Επίσης, (δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί ήδη παλιότερα), αλλά υπάρχει κάποιο νεότερο για τις αιτήσεις 03.β Ειδική περίπτωση αίτησης? - καθώς το μήνυμα που εμφανίζεται ακόμα είναι να περιμένουμε τον έλεγχο και απάντηση.

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

20 λεπτά πριν, nik said:

Καλημέρα...αιτήσεις με δανειο έχουν υπαχθεί καθόλου; ή είναι όλες με ίδια κεφάλαια;Έχουμε ημερομηνία λήξης στις προεγκρίσεις των δανείων και ακόμα δεν έχουν υπαχθεί....ξέρει κανένας κάτι;

Link to comment
Share on other sites

Εμένα όσα εγκρίθηκαν (8) είναι χωρίς δάνειο. Δεν μπορεί να είναι τυχαίο. Προσωπικά δεν γνωρίζω τι γίνεται με τις διορίες των δανείων.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εχω μια αίτηση με τράπεζα Πειραιώς.

Ήθελαν εγγυητή , έβαλα το γιό του.

Επείδη λείπει κάποιο έγγραφο , αλλά έχω κάνει ήδη αποδοχή ως εγγυητής , μπορώ να όταν συνδεθω ως ωφελούμενος να πατήσω έλεγχο πληρότητας για να προχωρήσει;

37 λεπτά πριν, nik said:

Εμένα όσα εγκρίθηκαν (8) είναι χωρίς δάνειο. Δεν μπορεί να είναι τυχαίο. Προσωπικά δεν γνωρίζω τι γίνεται με τις διορίες των δανείων.

Ακριβώς το ίδιο και σε εμένα.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.