Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

Καλημέρα @gountas Καλό είναι να γράφει ότι πρόκειται για εξόφληση ιδίων κεφαλαίων στα πλαίσια του Προγράμματος Εξοικονομώ Κατ' Οίκον ΙΙ.

Edited by Maria Electrical Engineer
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα και πάλι . Με τους πελάτες  με δανειοδότηση (Εθνική Τράπεζα) , για τους οποίους δεν έχουμε λάβει ακόμη απάντηση , η προθεσμία εκπνέει αύριο ? Ευχαριστώ

 

Link to comment
Share on other sites

Μήπως να καλούσατε στο 2106905200 της εταιρείας planet στην οποία έχει προωθήσει όλη την επικοινωνία η Εθνική? Το σηκώνουν τα παιδιά εκεί απλά δεν θυμάμαι μέχρι ποια ώρα δέχονται σήμερα. Κάντε μία προσπάθεια.

Επίσης, έλαβα σήμερα το παρακάτω email:

Καλησπέρα σας,

Εκ μέρους της Εθνικής Τράπεζας,

 Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι στις 4/8/2018 λήγει η προθεσμία του διαστήματος των 75 ημερών, κατά το οποίο ο ενδιαφερόμενος θα πρέπει να έχει θέσει την αίτησή του στο Στάδιο 05 . Επιλέξιμη αίτηση προς υπαγωγή, για την κατηγορία περιφερειών: Ανατολικής Μακεδονίας & Θράκης, Κεντρικής Μακεδονίας, Ηπείρου, Θεσσαλίας & Δυτικής Ελλάδας.

Ως εκ τούτου, παρακαλείσθε όπως ολοκληρώσετε  έγκαιρα την υποβολή των αιτημάτων προέγκρισης δανείου για τους πελάτες σας που ενδιαφέρονται για λήψη δανείου.

 Για οποιαδήποτε διευκρίνιση/πληροφορία μπορείτε να καλείτε στο 2106905200.

 Όπου αναφέρει ότι μέχρι την καταληκτική ημερομηνία, χρειάζεται να έχουν ολοκληρωθεί τα αιτήματα επομένως, μήπως αυτό σημαίνει ότι η προέγκριση μπορεί να έρθει μεταγενέστερα. Σε κάθε περίπτωση πάντως καλέστε την παραπάνω εταιρεία.

 

Edited by Maria Electrical Engineer
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, έτυχε σε κανένα να χρειαστεί να αλλάξει την "Συνεργαζόμενη τράπεζα";

Στο στάδιο ολοκλήρωσης με ίδια κεφάλαια πρέπει να δηλώσουμε IBAN ωφελούμενου, το οποία τελικά είναι 

σε άλλη τράπεζα από τη δηλωθείσα αρχικά.

Αλλά δεν αφήνει επιλογή αλλαγής της Συνεργαζόμενης τράπεζας.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, d1m1tr1s said:

Και εγώ είχα μία αίτηση για δάνειο στην Eurobank που έληγε αύριο και δώσανε παράταση μέχρι 08/09/2018.

Τα έχω δει όλα με την συγκεκριμένη τράπεζα. 

Προσπαθώ να βγάλω άκρη παίζοντας σπασμένο τηλέφωνο .

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου εγκρίθηκε η αίτηση απλά δεν με αφήνει να πατήσω συνέχεια στην κεντρική οθόνη για να αποδεχτώ την απόφαση υπαγωγής. 'Εχει τύχει σε κάποιον?

Link to comment
Share on other sites

54 λεπτά πριν, john13552 said:

Εμένα μου εγκρίθηκε η αίτηση απλά δεν με αφήνει να πατήσω συνέχεια στην κεντρική οθόνη για να αποδεχτώ την απόφαση υπαγωγής. 'Εχει τύχει σε κάποιον?

Επειδή κάνει ακόμα υπαγωγές το σύστημα, θα ξεκολλήσει μου είπαν

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.