Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

Μια αίτηση μου εμφανίζει τις προθεσμίες που φαίνονται παρακάτω.

Πίστευα ότι αφού έκανα αποδοχή της υπαγωγής μπορούσα να ενεργήσω μέχρι 20/4/19, συμπεριλαμβομένης και της καταχώρησης στοιχείων προμηθευτών η οποία προθεσμία φαίνεται κιόλας κλειστή στην περίπτωσή μου.

Σε τηλ. επικοινωνία όμως με τη γραμμή εξυπηρέτησης του προγράμματος μου είπαν ότι πρέπει μέχρι 17/9/18 να έχω καταχωρήσει τους προμηθευτές μου.

Αφού έχω διορία μέχρι 20/4/19 για αποπεράτωση εργασιών, γιατί πρέπει να δηλώσω προμηθευτές/κατασκευαστές μέχρι 17/9/18;

Αν για παράδειγμα εγώ θέλω να κατασκευάσω Οκτώβριο ή Μάρτιο ή Απρίλιο θα πρέπει από τώρα να ξέρω ποιος θα έχει τις καλύτερες τιμές εκείνη την περίοδο;

Ή μήπως δεν ήξεραν τι μου έλεγαν στο τηλέφωνο;

screenshot_16:25:39_11-08-18.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Νομίζω πως με τις προθεσμίες που έχουν κλείσει δεν ασχολούμαστε. Τελείωσαν. Τώρα είσαι κατάσταση καταχώρησης στοιχείων προμηθευτών και έχεις μέχρι τον Απρίλιο να τελειώσεις. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα...έχει υπογράψει κανένας για Δάνειο στην Eurobank;Ακόμα περιμένω από την προηγούμενη εβδομάδα να βγούνε τα χαρτιά...ακόμα δεν με έχουν πάρει τηλέφωνο...κάποιος άλλος έχει πάει;

 

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πριν, RIVER_BOY said:

Καλησπέρα...έχει υπογράψει κανένας για Δάνειο στην Eurobank;Ακόμα περιμένω από την προηγούμενη εβδομάδα να βγούνε τα χαρτιά...ακόμα δεν με έχουν πάρει τηλέφωνο...κάποιος άλλος έχει πάει;

 

κι εγω περιμένω ακόμα. Πρέπει να εγκριθεί μου είπαν και μετά θα υπογράψουμε...

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πριν, ΚΑΝΕΛΔΗΜ said:

Εχει σε σε καποιον που εχει 03. β ειδικη περιπτωση αιτησης ,για νεαποκτηθεν ακινητο,προχωρηση περαντου τριτου σταδιου

τιποτα ακομη φιλε μου...και να φανταστεις οτι ειμαι απο τους πρωτους που ειχα κανει την αιτηση...

μας εχουνε γραμμενους...καλο φθινοπωρο και αν...

Link to comment
Share on other sites

Σε Εθνική έγινε μη δεκτή η αίτηση.

Αιτιολογία : ΔΕΝ ΠΛΗΡΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΙΣΤΟΔΟΤΙΚΑ ΚΡΙΤΗΡΙΑ

που τηλεφώνησα στην ΕΤΕ δέν έδωσαν σαφή απάντηση.

Έχει 1 εγγυητη

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.