Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

Εφόσον αναφέρεσαι στον χρόνο τιμολόγησης είναι καθαρά φορολογικό θέμα και γίνεται σύμφωνα με τα οριζόμενα στα άρθρα 11 και 12 των ΕΛΠ (ν.4308/2014) καθώς και σύμφωνα με τις διευκρινήσεις που δόθηκαν με την ΠΟΛ.1003/2014. Ήτοι με την ολοκλήρωση των υπηρεσιών που αφορούν το Α' ΠΕΑ.

Edited by georgegaleos
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

On 31/8/2018 at 10:31 ΠΜ, vogelena said:

Καλημέρα, χωρίς να μου έχει έρθει κάποιο μήνυμα από το πρόγραμμα, έπειτα από επικοινωνία με την τράπεζα μόλις σήμερα υπέγραψα τη σύμβαση δανείου. Δεν έχει ενημερωθεί βέβαια ακόμα η καρτέλα μου στο πρόγραμμα, οπότε ακόμα αναμένω για το επόμενο βήμα!

Ευχαριστώ, κι εμένα με ειδοποίσησαν να υπογράψω οποτε αναμένω να προχωρήσω στο επόμενο βήμα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, έχω περίπτωση πελάτη που πηγαίνει με ίδια κεφάλαια και ακόμα η πρόταση είναι σε κατάσταση 05. Επιλέξιμη Αίτηση προς Υπαγωγή . Έχει τύχει σε κάποιον άλλον συνάδερφο κάτι το αντίστοιχο; Γιατί έχει μείνει τόσο πίσω;

Link to comment
Share on other sites

spiliosa

ναί έχω κι εγώ έναν με ίδια κεφάλαια σε κατάσταση 05 ...

ο λόγος είναι ότι ο δικός μου άργησε πάρα πολύ να επιλέξει ίδια κεφάλαια !!!!

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πριν, ppanag said:

spiliosa

ναί έχω κι εγώ έναν με ίδια κεφάλαια σε κατάσταση 05 ...

ο λόγος είναι ότι ο δικός μου άργησε πάρα πολύ να επιλέξει ίδια κεφάλαια !!!!

Στην δική μου περίπτωση είχε από την αρχή επιλέξει ίδια κεφάλαια και αιτήσεις που είχα κάνει με αριθμό πρωτ. μεταγενέστερο και επέλεξαν δάνειο έχουν πάρει υπαγωγή και δανειοδότηση κιόλας!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα. Για να πιστωθεί το ποσό της προκαταβολής του δανείου , πρέπει πρώτα να δηλωθούν οι υπεργολάβοι-προμηθευτές?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Υπάρχει τελικά κάποια προθεσμία μέχρι την οποία πρέπει να δηλωθούν οι κατασκευαστές-προμηθευτές ??

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.