Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

9 λεπτά πριν, akis73 said:

ευχαριστώ πολύ, έψαχνα εδώ https://exoikonomisi.ypen.gr/parartemata-odegou

αλλά δεν τα έβρισκα

Link to comment
Share on other sites

για τα ένσημα πολύ αργοπορημένη η απάντησή τους...οπότε βάζουμε 0 € ένσημα ,τα πληρώνει από την τσέπη του ο ιδιοκτήτης και τέλος (παρά να σου χαλάσει ο προϋπολογισμός ,οι προκαταβολές κλπ)

Link to comment
Share on other sites

Καταπληκτικές και κατόπιν εορτής πλέον οι "επεξηγήσεις" του Υπουργείου,

Με αυτό το τρομερό HELP DESK πλέον τα έχω δει όλα και άλλα ποσα θα δούμε μεχρι το τέλος .... 

Δεν υπάρχει συνοχή και κοινή γραμμή στις απαντήσεις τους ...

Απαντάνε στο ίδιο θέμα τελείως διαφορετικά 

 

 

Edited by MAR_PAX
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα,

Στο παράρτημα Χ αναφέρει τα παραστατικά εξόφλησης που θα συνοδεύουν την ΑΠΥ της 1ης ενεργειακής επιθεώρησης, εννοεί

καταθετήριο τραπέζης?

 

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

1 λεπτό πριν, MAR_PAX said:

Καταπληκτικές και κατόπιν εορτής πλέον οι "επεξηγήσεις" του Υπουργείου,

Με αυτό το τρομερό HELP DESK πλέον τα έχω δει όλα και άλλα ποσα θα δούμε μεχρι το τέλος .... 

Δεν υπάρχει συνοχή και κοινή γραμμή στις απαντήσεις τους ...

Απαντάνε στο ίδιο θέμα τελείως διαφορετικά 

 

 

Συμφωνώ απόλυτα. Για το ίδιο θέμα, διαφορετικές απαντήσεις. Για το εν λόγω θέμα σε τηλεφωνική επικοινωνία μου είπαν οτι είναι εκτός του προυπολογισμού παρεμβάσεων όπως η μελέτες και το ΠΕΑ.

Δεν είναι να έχεις καμια εμπιστοσύνη. Το γεγονός όμως οτι ηχογραφούνται οι κλήσεις δεν μας βοηθά σε  "ο μη γένοιτο"  απεντάξεις να το κυνηγήσουμε ; Οτι δηλαδή οι πληροφορίες ήταν λανθασμένες, διίσταντο και ασαφείς πολλές φορές;  (Εγώ πάντως, καλού κακού, έχω σημειώσει τις ημερομηνίες και ώρες που έχω τηλεφωνήσει και εχω κάνει ερωτήσεις σε διάφορα ζητήματα) . 

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί και να μπορείς να πατήσεις πάνω σε αυτό αλλά αν είναι να μπεις σε τέτοια διαδικασία για το τιιιιιι???!!!! 

Επειδή το υπουργείο και το help desk δε ξέρει τι του γίνεται ??? !!!

Και φυσικά τα τραβάμε όλα εμείς στο τέλος και  είμαστε υπόλογοι στους πελάτες μας !!! 

 

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα,

 

στην καρτέλα κατανομή ιδίων κεφαλαίων, δεν εμφανίζεται η αμοιβή του συμβούλου ενώ έχει καταχωρηθεί σε άλλη καρτέλα..

Θα έπρεπε να εμφανίζεται?

blob.png.a8ce942e81d85055b494fefcffc0eac1.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

για τα ένσημα: εξάλλου η ανακοίνωση λέει για μη στεγασμένα επαγγέλματα, εμείς είμαστε με μπλοκάκι στις μονώσεις οπότε ένσημα=0.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, akis73 said:

Δεν πρέπει να δουλεύει ο πίνακας όπως και στο αρχικό έντυπο πρότασης παρεμβάσεων?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.