Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

Το Παράρτημα VIII-B Υπεύθυνη Δήλωση Προμηθευτή αναφέρει:

τα ανωτέρω υλικά:

2. Καλύπτουν τις απαιτήσεις για τα ενεργειακά χαρακτηριστικά βάσει του ΠΕΑ ………….……………..……, υπό
τις ακόλουθες προϋποθέσεις εφαρμογής/τοποθέτησης (ii).......................................................................

 

Ερώτηση: Σε ποιό ΠΕΑ αναφέρεται; στο 1ο ή στο 2ο; 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Και αν κάποιος έχει αλλάξει παρεμβάσεις και μετάνιωσε πχ και αντί για αλουμίνια έχει κάνει μόνωση οροφής πως θα συμπληρώσουμε εκεί το πρώτο ΠΕΑ; 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, υπάρχει το Παράρτημα VΙ: Έντυπο Καταγραφής Παρεμβάσεων – Ολοκλήρωση Έργου κάπου σε word ή να ακονίσω κανένα φτερό χήνας για να χωρέσουν τα γράμματα στα κουτάκια του pdf αρχείου?

Link to comment
Share on other sites

28 λεπτά πριν, TomA said:

Καλημέρα, υπάρχει το Παράρτημα VΙ: Έντυπο Καταγραφής Παρεμβάσεων – Ολοκλήρωση Έργου κάπου σε word ή να ακονίσω κανένα φτερό χήνας για να χωρέσουν τα γράμματα στα κουτάκια του pdf αρχείου?

και εμένα μου το έδωσε ο akis 73,

ορίστε

6. ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ VI_Εντυπο Καταγραφής Παρεμβάσεων - Ολοκλήρωσης (2).doc

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα,

 

όσο αφορά το help desk, πλέον σχετικά εύκολα πιάνει κανείς γραμμή, απλά μετά από 4 λεπτά η γραμμή πέφτει, 

οπότε να είστε σύντομοι!!!

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μόλις μου ήρθε αυτό το μαιλ και με ενημέρωσε ο μιχανικος ότι οι προκαταβολες έχουν γίνει κατάθεση. 

Σας ενημερώνουμε ότι δόθηκε εντολή στο χρηματοπιστωτικό οργανισμό για καταβολή των προκαταβολών στους αναδόχους / προμηθευτές που έχετε δηλώσει.open?upn=tmJ1nykfY9RE3MGm8k50ZO6qIdr5gbA

 

Μία ερώτηση να κάνω σχετικά με. Την πληρωμή του μηχανικού, είχα ρωτήσει τηλεφωνικά και μου είπαν ότι πληρώνω σε αυτούς τα πεα και σύμβουλο και αυτοί μοθ τα επιστρέφουν από το σύστημα. Έχω ήδη πληρώσει το πρώτο πεα και το σύμβουλο και έχω απόδειξη πληρωμής. Τα λεφτά πως τα παίρνω στην τελική; 

Link to comment
Share on other sites

12 λεπτά πριν, LeoNaXe said:

Σήμερα μόλις μου ήρθε αυτό το μαιλ και με ενημέρωσε ο μιχανικος ότι οι προκαταβολες έχουν γίνει κατάθεση. 

Σας ενημερώνουμε ότι δόθηκε εντολή στο χρηματοπιστωτικό οργανισμό για καταβολή των προκαταβολών στους αναδόχους / προμηθευτές που έχετε δηλώσει.open?upn=tmJ1nykfY9RE3MGm8k50ZO6qIdr5gbA

 

Μία ερώτηση να κάνω σχετικά με. Την πληρωμή του μηχανικού, είχα ρωτήσει τηλεφωνικά και μου είπαν ότι πληρώνω σε αυτούς τα πεα και σύμβουλο και αυτοί μοθ τα επιστρέφουν από το σύστημα. Έχω ήδη πληρώσει το πρώτο πεα και το σύμβουλο και έχω απόδειξη πληρωμής. Τα λεφτά πως τα παίρνω στην τελική; 

Μόνο για το ΠΕΑ πληρώνετε εσείς. Στο τέλος μαζί με τα υπόλοιπα παραστατικά καταθέτετε την απόδειξη για το ΠΕΑ και την κατάθεση πληρωμής και σας πιστώνει το πρόγραμμα το ποσό αυτό στο λογαριασμό σας. Τον Σύμβουλο Μηχανικό τον πληρώνει το πρόγραμμα απ' ευθείας.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.