Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Επειδή τα λένε καλά.

Αν και δεν είμαι σίγουρος ότι όλοι στο υπουργείο θέλουν μηχανικούς στη διαδικασία ...

 

http://www.teeait.gr/%ce%b1%ce%bd%ce%b1%ce%ba%ce%bf%ce%b9%ce%bd%cf%89%cf%83%ce%b7-%cf%84%ce%b5%ce%b5-%ce%b1%ce%b9%cf%84%cf%89%ce%bb%ce%bf%ce%b1%ce%ba%ce%b1%cf%81%ce%bd%ce%b1%ce%bd%ce%b9%ce%b1%cf%83-%ce%b3%ce%b9%ce%b1/

Link to comment
Share on other sites

Αν παρατησουμε μια δηλωση στο σταδιο 2 (στο Ιστορικο δειχνει οτι ΔΕΝ ειναι υπαχθεισα) γιατι καναμε λαθος (τα πεδια ειναι πλεον γκριζαρισμενα) φανταζομαι δεν υπαρχει προβλημα να κανουμε μια νεα δηλωση με διορθωμενα στοιχεια ετσι;

Link to comment
Share on other sites

Με αυτό το θέμα που είναι φραγμένα τα πεδία για το πιστοποιητικό και το έντυπο παρεμβάσεων έχει βγάλει κάποιος κάποια άκρη;

Link to comment
Share on other sites

Πως έγιναν 30.000 αιτήσεις; Πηγή;

 έκανα 2 αιτήσεις η πρώτη έχει κωδικό 01-003370 και πήρε ΑΑ περίπου 8.05 το πρωί και η δεύτερη πριν απο λίγο πήρε ΑΑ 01-030747. Συνάδελφοι και πελάτες που έκαναν αιτήσεις εκείνη την ώρα ( 8 το πρωί ) πήραν κοντινούς ΑΑ με τον δικό μου. Συμπεραίνω οτι έγιναν 31,000 προσπάθειες για αιτήσεις από το πρωί, δεν ξέρω αν το 1 έχει να κάνει με την περιφέρεια  ή την πρώτη φάση αιτήσεων. προφανώς και απο αυτές ελάχιστες έφτασαν να πάρουν εξαψήφιο μέχρι στιγμής.

Link to comment
Share on other sites

Συναδελφοι στα παραρτηματα ( III οι τιμες μπαινουν με ΦΠΑ ? ) θελει υπογραφες και σκαναρισμα ή ειμαστε κομπλε οτι μπηκαμε με τους κωδικους του TAXIS ???

Link to comment
Share on other sites

οχι fade, συνεβει κ σε εμενα κ επιπροσθετα εβαλα οτι ειναι διαφορετικη διευθυνση γιατι παρασυρθηκα απο την ΟΑ... 

αποψη μου οτι κανουμε νεα δηλωση...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.