Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα. Έδωσα λάθος email. Πατάω το κουμπί για αλλαγή email, συμπληρώνω το νέο email αλλά όταν πατάω αποθήκευση εμφανίζει μία κενή σελίδα. Αν δώσαμε λάθος email δηλαδή δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι;

Link to comment
Share on other sites

ναι θελει υπογραφες, το λεει ξεκαθαρα

υπογραφη λέτε απλά στο τέλος στο εντυπο παρεμβάσεων, μία απλή απο τον πελάτη και υπογραφη και σφραγιδα από εμάς. Μόνο στην τελευταια σελίδα.  Αυτο εννοείς ή κατι άλλο?

Link to comment
Share on other sites

  • 1. Βασικά Στοιχεία Αίτησης : Στοιχεία Ωφελούμενου : Δεν έχει γίνει επιβεβαίωση των οικονομικών στοιχείων από το TAXIS
  • 2. Βασικά Στοιχεία Αίτησης : Στοιχεία Ακινήτου : Δεν έχει γίνει επιβεβαίωση των στοιχείων από το TAXIS

     

    Αυτό συνάδελφοι σημαίνει πως είναι λάθος τα στοιχεία ή ότι δεν έχει γινει η επαληθευση?

     

Link to comment
Share on other sites

δοκίμασε να κάνεις αποθήκευση στα tabs ένα-ένα όπου σου δίνει την επιλογή

Το έκανα και εγώ σε αίτηση που είχα το ίδιο πρόβλημα και δεν βοήθησε. Όλα περασμένα,όλα αποθηκευμένα, όλα ατικάριστα πριν του πρώτου και υποβολή δεν γίνεται...

Link to comment
Share on other sites

Έχει καταφέρει κανείς να περάσει το τελευταίο (μάλλον) σημείο του "Loading..." του "Έλεγχος πληρότητας στοιχείων¨" (αμέσως μετά το πάτημα της οριστικής υποβολής) κατά το τελευταίο 2-3ωρο; Έχει νόημα να το περιμένουμε με τις ώρες;

Edited by Makiaveli
Link to comment
Share on other sites

ετσι ακριβως... Δεν υπάρχε και ίχνος βοήθειας ρε γμτ από πουθενά.. Που να ρωτούσαμε;

 

Αν κάναμε νέα αίτηση για τον ίδιο ωφελούμενο τι γίνεται;

Δεν την δεχεται γιατι υπαρχειβη αλλη. Το θεμα ειναι οτι στην προβληματικη δεν βγαζει το εικονιδιο να την σβησεις
Link to comment
Share on other sites

Εγω παω να κανω νεα αιτηση για το ιδιο διαμερισμα... δεν φταιω εγω που το μετετρεψε μονο του σε "υπαγωγη πολυκατοικιας" κ τα εχει ολα τσεκαρισμενα!!!

γιολο 

Link to comment
Share on other sites

Η απάντηση του υπουργείου σε καμιά ώρα θα είναι ότι για πρώτη φορά έγινε το εξοικονομώ με ηλεκτρονικό τρόπο και με διαφάνεια, όλα σήμερα κύλησαν ομαλά και γρήγορα και αυτό είχε σαν αποτέλεσμα να συμπληρωθούν οι αιτήσεις

 

:smile:  :smile:  :smile:

Link to comment
Share on other sites

Έχω τύπο αίτησης: "Μεμονωμένο Διαμέρισμα" και Κατάσταση: "03.ε Αίτηση πολυκατοικίας σε προσωρινή υποβολή".....

 

Και δεν μπορώ να διαγράψω αίτηση... Λαλαλαλαλαλα

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.