Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

Το ΠΕΑ έχει αποθηκευτεί

τα δεδομένα του ΠΕΑ τα παίρνει αυτόματα..εμένα μόλις έδωσα Α/Α και Α/Π του ΠΕΑ τα πήρε κανονικά...ήθελα να ηξερα αν μπήκε κανείς απο το υπουργείο σήμερα στην πλατφόρμα

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Στάδιο 4 είναι οριστική υποβολή αίτησης.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ευχαριστώ για την απαντηση. Αυτό σημαινει πως δε γινεται ακυρωση? γιατι ουσιαστικά εγινε μονο του πηγαινοντας στο σταδιο 3 ξαφνικα ηταν ολα μαρκαρισμενα και δεν ειχα επιλογη για οριστικη υποβολη ή όχι. 

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απαντηση. Αυτό σημαινει πως δε γινεται ακυρωση? γιατι ουσιαστικά εγινε μονο του πηγαινοντας στο σταδιο 3 ξαφνικα ηταν ολα μαρκαρισμενα και δεν ειχα επιλογη για οριστικη υποβολη ή όχι. 

Συνέβη και σε μένα! Υποθέτω συνέβει σε πάρα πολλούς συναδέλφους! 

Link to comment
Share on other sites

Ορίστε μια οριστικά υποβληθεισα αίτηση μου. Δεν υπάρχει επιλογή για ακύρωση. ade41a3aab294543c97cae66374fd3bb.jpg

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Περίπτωση 2 - Μη επίτευξη ενεργειακού στόχου:

Μπορείτε να τροποποιήσετε την πρόταση (συνδυασμό παρεμβάσεων) για ενεργειακή αναβάθμιση, ώστε να καλύπτεται ο ενεργειακός στόχος του Προγράμματος. Ο Ενεργειακός Επιθεωρητής καταχωρεί τη νέα πρόταση στο buildingcert. Στη συνέχεια συμπληρώνετε στην αίτηση το νέο συνδυασμό παρεμβάσεων, τα στοιχεία του ΠΕΑ, τα νέα στοιχεία κόστους και επισυνάπτετε ηλεκτρονικά το νέο «Έντυπο Πρότασης Παρεμβάσεων» του Παραρτήματος ΙΙΙ. Σε διαφορετική περίπτωση η αίτησή σας δεν είναι επιλέξιμη, δεν μπορεί να καταχωρηθεί και θα ακυρωθεί

 

Ξέρει κανείς τι σημαίνει "Ο Ενεργειακός Επιθεωρητής καταχωρεί τη νέα πρόταση στο buildingcert" ;

Εκδίδει νέο ΠΕΑ?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.