Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

Εμένα σε διαμέρισμα μου το κάνει και δεν ξέρω τι φταίει ρε πστ. Τα στοιχεία τα πέρασε ο ίδιος ο ωφελούμενος και δεν ξέρω τι πέρασε ακριβώς αλλά ισχυρίζεται ότι όλα είναι εντάξει.

Δεν μπορώ να μπω και ως σύμβουλος από χτες το βράδυ που μου ήρθε το ιμέιλ να δω τι έχει κάνει.

 

Περνούσαμε κάπου γραπτά τα τμ της άδειας, επειδή δε το θυμάμαι; Ή μόνο το σκαναρισμένο έντυπο

Υπάρχει ένα πεδίο στα στοιχεία ακινήτου που λέει "τ.μ. οικ. άδειας ακινήτου". Εγώ εκεί πιστεύω γίνεται το μπέρδεμα γιατί αυτό διαφέρει και από το Ε9 και από την ωφέλιμη του ΠΕΑ, αφού περιλαμβάνει προφανώς και υπόγεια, κλιμακοστάσια, κλπ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

@mechgiann νομίζω ρωτάει εάν θα απαιτηθούν μελέτες. Βέβαια μία ΕΕΜΚ βγαίνει χωρίς μελέτες, οπότε για μια ακόμα φορά η ασχετοσύνη αυτών που ασχολήθηκαν με την πλατφόρμα (βλέπε και αριθμός μετρητή αντί για παροχής) ξεπερνάει κάθε προσδοκία...

Εγω εχω περίπτωση που δεν προχωραει η αιτηση διοτι δεν μπορει να διασταυρωσει την παραοχη της δεη η οποια όμως ειναι ιδια με αυτη του Ε9 την εκανα και Κόπυ Πάστε (Πολάκη μου) και παλι τιποτε.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ένα πεδίο στα στοιχεία ακινήτου που λέει "τ.μ. οικ. άδειας ακινήτου". Εγώ εκεί πιστεύω γίνεται το μπέρδεμα γιατί αυτό διαφέρει και από το Ε9 και από την ωφέλιμη του ΠΕΑ, αφού περιλαμβάνει προφανώς και υπόγεια, κλιμακοστάσια, κλπ

και τα ιδια με αυτα που βρηκες να βαλεις παλι προβλημα βγαζει το δοκίμασα

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ένα πεδίο στα στοιχεία ακινήτου που λέει "τ.μ. οικ. άδειας ακινήτου". Εγώ εκεί πιστεύω γίνεται το μπέρδεμα γιατί αυτό διαφέρει και από το Ε9 και από την ωφέλιμη του ΠΕΑ, αφού περιλαμβάνει προφανώς και υπόγεια, κλιμακοστάσια, κλπ

Εκεί τι πιστεύετε ότι πρέπει να βάλουμε τα τμ που γράφει το έντυπο της άδειας στη δεύτερη σελίδα και έχει και το κλιμακοστάσιο ή τα τμ του διαμερίσματος μόνο; Γιατί εγώ νομίζω το δεύτερο μόνο...

Link to comment
Share on other sites

Πήρα τηλ στο Υπουργείο και τους ρώτησα αν θα ανοίξει το σύστημα και μου είπαν οτι δε γνωρίζουν !!! 

Τους λέω ε τότε βγάλτε μια ανακοίνωση και πέστε μας πότε θα είναι έτοιμο να ανοίξει ξανά ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ... Δε μπορούμε να φάμε αλλη μια μέρα να πατάμε το F5

Εχετε δικαιο ηταν η απάντηση !!

Εχουμε δικαιο αλλα που να το βρούμε ??????? 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.