Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

Εγω δεν καταλαβάινω γιατι δεν απέχουμε απο αυτό το πράγμα. Κανονικά έπρεπε το ΤΕΕ να βγάλει ανακοίνωση οτι όσοι υποβάλλουν αίτηση με αυτές τις συνθήκες θα περάσουν πειθαρχικό Τελος.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εγω δεν καταλαβάινω γιατι δεν απέχουμε απο αυτό το πράγμα. Κανονικά έπρεπε το ΤΕΕ να βγάλει ανακοίνωση οτι όσοι υποβάλλουν αίτηση με αυτές τις συνθήκες θα περάσουν πειθαρχικό Τελος.

Συμφωνώ!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλα περιμένετε το ΤΕΕ εσεις.... που προχθές έδωσε συγχαρητήρια στον υπουργό... Αν Εσεις πιστεύετε το ΤΕΕ νοιάζεται για την κατάσταση μαλλον ζείτε σε παράλληλο σύμπαν.. Μάλλον πλησιάζουν εκλογές και σκέφτονται αλλιώς....

Edited by fkaminio3
Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν καταλαβάινω γιατι δεν απέχουμε απο αυτό το πράγμα. Κανονικά έπρεπε το ΤΕΕ να βγάλει ανακοίνωση οτι όσοι υποβάλλουν αίτηση με αυτές τις συνθήκες θα περάσουν πειθαρχικό Τελος.

Πριν απο λιγο επικοινωνησα με το νομικο τμημα του ΤΕΕ τους ρωτησα εαν το ΤΕΕ μπορει να αναλαβει διαδικασια υποβολης ενδικων μεσων ωστε να προστατευτουν οι μηχανικοι απο αυτο τον εξευετελισμό και μαλιστα την διεκδικηση αποζημιώσεων. Μου απαντησε και μαλιστα με υφος οτι την αιτηση την υποβαλει ο ωφελουμενος και οταν της ειπα οτι ως συμβουλοι εμπλεκομαστε και εμεις μου έδωσε το τηλ της γραμματειας του Προέδρου. Θα παρω τωρα.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Εδω δεν πάνε στο πειθαρχικό οι Μηχανικάρες του 90€ ΠΕΑ-Βεβαίωση και power bank  θα πάνε αυτοί που "παλεύουν" για +400€ ????.....

 

Δεν φταίει κανένα ΤΕΕ.... Εμείς το έχουμε προκαλέσει αυτό το κατάντημα....

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Η ακύρωση αίτησης πως γίνεται , έκανε κανείς?

 

 

 

https://www.b2green.gr/el/post/55852/diefkriniseis-gia-ti-chrisi-tou-pliroforiakou-systimatos-tou-neou-exoikonomo

 

 

Ερ.: Πότε μπορώ να επεξεργαστώ, διαγράψω ή να ακυρώσω αίτηση μου?

Απ.: Η δυνατότητα διαγραφής ή ακύρωσης αίτησης εμφανίζεται κατά περίπτωση στη λίστα Αιτήσεων Χρήστη και στη στήλη «Ενέργειες». Ειδικότερα όσον αφορά την διαγραφή αίτησης, η δυνατότητα αυτή δίνεται κατά το 1ο βήμα («01.Έλεγχος 1ου Σταδίου Επιλεξιμότητας»), ενώ από το 2ο βήμα («02.Ολοκλήρωση 1ου Σταδίου Επιλεξιμότητας) και μετά, υπάρχει μόνο η δυνατότητα ακύρωσης αίτησης.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.