Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

 ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΕΧΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΝΜ 2Η ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ  Τρέχουσα Κατάσταση : 03.ε Αίτηση πολυκατοικίας σε προσωρινή υποβολή"

ΟΠΟΤΕ ΠΑΙΖΕΙ Η ΑΙΤΗΣΗ ΝΑ ΜΕΙΕΝΕΙ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΔΗΛΩΣΟΥΝ (ΑΠΟ ΜΕΡΑ ΣΕ ΜΕΡΑ) ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΟ ΧΡΗΜΑ

 

ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΕΩΤΕΡΟ ΑΠ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ;

Μιλησα με την γραμματεια του υπουργειου, με παρεπεμψε να στειλω screenshots και να το στειλω σε καποιο συγκεκριμενο μαιλ και το εκανα. φυσικα αυτο δε σημαινει οτι λυθηκε το προβλημα μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Μιλησα με την γραμματεια του υπουργειου, με παρεπεμψε να στειλω screenshots και να το στειλω σε καποιο συγκεκριμενο μαιλ και το εκανα. φυσικα αυτο δε σημαινει οτι λυθηκε το προβλημα μου!!!

Δεν μας κοινοποιείς το μειλ να κάνουμε το ίδιο που έχουμε το ίδιο πρόβλημα;;Ή το τηλέφωνο να καλέσουμε τουλάχιστον;

Link to comment
Share on other sites

Μιλησα με την γραμματεια του υπουργειου, με παρεπεμψε να στειλω screenshots και να το στειλω σε καποιο συγκεκριμενο μαιλ και το εκανα. φυσικα αυτο δε σημαινει οτι λυθηκε το προβλημα μου!!!

Κοινοποίησε σε παρακαλώ το email.

Link to comment
Share on other sites

Πως ενημερώθηκαν τα Ε1 κ' Ε2, αφού δεν έχουν ξεκινήσει ακόμα οι δηλώσεις;

 

Πήγα στο προφίλ :arrow: ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ :arrow: καταχώρησα το νέο email στο 2ο πλαίσιο κειμένου  :arrow:  ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗ

Έλαβα μήνυμα με κωδικό επιβεβαίωσης, επέλεξα το link και το δέχτηκε.

 

Πατάς PRTSC (PRINTSCREEN)  :arrow:  ΕΠΙΚΟΛΛΗΣΗ (πχ στη ζωγραφική) :arrow: ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗ

Συνάδελφε,

 

ο λογιστής κατέθεσε εκπρόθεσμα τροποποιητικές με πρόστιμα. Έλενγξα το εκαθαριστικό του ενοικιαστή, είδα οτι δεν έγινε εκαθάριση, τον έστειλα εφορία, έκανε την εκαθάριση

για να φανεί στο σύστημα, και πριν λίγο τσεκαρίστηκε ο έλεγχος με ΑΑΔΕ.

 

όσο αφορά την ανάρτηση εικόνας, την διαδικασία μέχι την αποθήκευση την ξέρω, μετά στο πλαίσιο διαλόγου της απάντησης πως ανεβάζω αυτή την εικόνα?

 

ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

καλή συνέχεια

Link to comment
Share on other sites

Δεν μας κοινοποιείς το μειλ να κάνουμε το ίδιο που έχουμε το ίδιο πρόβλημα;;Ή το τηλέφωνο να καλέσουμε τουλάχιστον;

δεν ξερω αν ειναι ορθο αλλα θα το βαλω. αν οι διαχειριστες κρινουν κατι διαφορετικο ας το βγαλουν

[email protected]

τηλ 2131513865

το τηλ μιλαει, στειλτε εμαιλ επεμενε η γραμματεια του υπουργου με screenshot

Edited by eleospia111
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.