Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

Και η δική μου το ίδιο. Πήρα τηλ στο Υπουργείο και μου είπανε να στείλω μειλ στο [email protected] με θέμα 03. β Ειδική Περίπτωση Αίτησης και περιγραφή του προβλήματος γιατί αν μαζευτούνε πολλές περιπτώσεις θα πιέσουν για Δελτίο Τύπου τον Υπουργό για τις περιπτώσεις αυτές των νεοαποκτηθέντων.

Δεν μπορεί το σύστημα να διασταυρώσει απευθείας τα Ε9 (πρέπει να κάνει υπάλληλος τον συγκεκριμένο έλεγχο) και οι αιτήσεις μας παραμένουν έτσι ενώ οι υπόλοιπες περνάνε...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Επειδή και η δικη μου αίτηση ειναι κάπως έτσι να ρωτήσω αν για την παραπάνω αίτηση έχετε πάρει αρ. Πρωτόκολλου; το ρωτάω γιατί ο μηχανικός μου είπε ότι η δική μου πήρε πρωτόκολλο και μάλιστα 006... Δηλαδή χθεσινό η προχθεσινό....

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον η λύση για τα λάθος email ειναι να δημιουργήσετε μονοι σας αυτο το mail και να ξαναστείλετε το κωδικο

ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΗΔΗ

Link to comment
Share on other sites

Εχετε καποια ενημερωση σχετικα με το τι γινεται εαν δεν θες δάνειο. Δεν προχωρα την αιτηση γιατι θελει συνεργαζόμενη τραπεζα.

Link to comment
Share on other sites

το έχουμε γράψει κι άλλες φορές, επιλέγεις τράπεζα που θα χρησιμοποιήσεις για τις συναλλαγές σου.

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.