Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

Οι κολλημένες δεν είναι υπό επεξεργασία. Σου δίνει την δυνατότητα να την ακυρώσεις και να ξεκινήσεις από την αρχή. Μόλις το έκανα και πήρα και αριθμό πρωτοκόλλου. Βέβαια σου λέει ότι είσαι στους επιλαχόντες αν είσαι σε περιφέρεια όπου ΄σωθηκε το μαρούλι, όπως εμένα στη Θεσσαλία. Είχα μονοκατοικία που μου την έκανε 3.ε πολυκατοικία. 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Οι κολλημένες δεν είναι υπό επεξεργασία. Σου δίνει την δυνατότητα να την ακυρώσεις και να ξεκινήσεις από την αρχή. Μόλις το έκανα και πήρα και αριθμό πρωτοκόλλου. Βέβαια σου λέει ότι είσαι στους επιλαχόντες αν είσαι σε περιφέρεια όπου ΄σωθηκε το μαρούλι, όπως εμένα στη Θεσσαλία. Είχα μονοκατοικία που μου την έκανε 3.ε πολυκατοικία. 

 

Το 2 στάδιο - επαλήθευσης πέρασε γρήγορα ο έλεγχος της ααδε?

Link to comment
Share on other sites

Όλα γίναν σε λιγότερο από 5'. Το συστημα με περίμενε αντί να το περιμένω. Ο Α/Π είναι 30000+, δεν νομίζω να έχει σημασία ως αύξων αριθμός. 

Link to comment
Share on other sites

Το IP του Host Server από τον οποίο έγινε η κλήση δεν ανήκει στη λίστα εξουσιοδοτημένων IPs

 

Αυτο σημαινει οτι ειμαι κολλημενος ή κατι αλλο?

Πρεπει να ξανακανω αιτηση?

Link to comment
Share on other sites

Το IP του Host Server από τον οποίο έγινε η κλήση δεν ανήκει στη λίστα εξουσιοδοτημένων IPs

 

Αυτο σημαινει οτι ειμαι κολλημενος ή κατι αλλο?

Πρεπει να ξανακανω αιτηση?

refresh και αλλαγή browser, από chrome εμενα με πήγε σφαίρα. 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.