Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

Τελικά με τις μονοκατοικίες που έγιναν πολυκατοικίες, τι κάνουμε;

Δε δείχνει να διορθώθηκε κάτι.

Οπότε ακυρώνουμε και ξανά από την αρχή;

Τι εννοεις ακυρωνουμε;;ενω εχεις παρει αριθμο πρωτοκολλου να τη διαγραψεις για να μπεις μετα σαν επιλαχων;;η δεν καταλαβαινω εγω κατι;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Συνάδελφοι την άλλη εβδομάδα θα μπορούμε να επεξεργαστουμε τις αιτήσεις μας ή το συστημα θα κλείσει για αυτές τις περιφέρειες?

Link to comment
Share on other sites

Τωρα καταλαβα τι εννοεις ας μας πει καποιος τι αριθμο πρωτοκολου δινουν περιπου τωρα,εγω κατα τις 11 το πρωι πηρα 30000....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Αν γίνει αλλαγή στο Ε9, διόρθωση των τ.μ. ώστε να ταυτίζονται με ΠΕΑ και πρόσφατο τοπογραφικό, την αλλαγή αυτή την "βλέπει" το σύστημα ή θα έπρεπε να έχει γίνει πιο πριν. Αναφέρομαι σε περίπτωση που η αίτηση θα κατατεθεί την Δευτέρα.

Link to comment
Share on other sites

 

 Ως κύρια κατοικία το δηλώνουν οι δυο επικαρπωτές από 50% όπως και τα δικά τους ποσοστά. Την αίτηση την κάνει ο άνδρας και βάζω στην αρχή ότι αυτός είναι που τη χρησιμοποιεί ως κύρια κατοικία και μου βγάζει λάθος μετά βάζω ότι το χρησιμοποιεί ως κύρια κατοικία ο επικαρπωτής με το ΑΦΜ του και μου βγάζει λάθος στη συνιδιοκτησια γράφοντας 

Υπάρχει τρόπος να δηλώσουμε δυο άτομα παντρεμένοι ότι το χρησιμοποιουν ως κύρια κατοικία από 50% 

 

 
  • Παρακαλώ καταχωρήστε το δικαίωμα κυριότητας για το ΑΦΜ του επικαρπωτή ή πλήρους κύριου που κάνει χρήση του ακινήτου: 
  •  

 

ενας ψιλος κυριος +2 επικαρπωτες εχουν 4 ΑΤΑΚ, για δες το λιγο και ετσι

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.