Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα!
​Υπεβαλα τη δηλωση ενις πελατη από την Κεφαλλονια στις 13:30 και στο βημα 4 (οριστικοποιηση) μου εμφανισε το κατωθι:

​Eχει τυχει σε κανενα άλλο?
​Είναι εντελως αντιφατικά αυτά που λεει, τι στην ευχη ισχυει?  

post-55183-0-19257700-1522076111_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

Καλησπέρα!

​Υπεβαλα τη δηλωση ενις πελατη από την Κεφαλλονια στις 13:30 και στο βημα 4 (οριστικοποιηση) μου εμφανισε το κατωθι:

 

​Eχει τυχει σε κανενα άλλο?

​Είναι εντελως αντιφατικά αυτά που λεει, τι στην ευχη ισχυει?  

 

Πατώντας συνοπτική εικόνα, στο pdf έχεις αριθμό πρωτοκόλλου;

Link to comment
Share on other sites

 

Καλησπέρα!

​Υπεβαλα τη δηλωση ενις πελατη από την Κεφαλλονια στις 13:30 και στο βημα 4 (οριστικοποιηση) μου εμφανισε το κατωθι:

 

​Eχει τυχει σε κανενα άλλο?

​Είναι εντελως αντιφατικά αυτά που λεει, τι στην ευχη ισχυει?  

 

Ναι, εννοεί, φαντάζομαι, ότι τελείωσαν τα χρήματα κ είναι επιλαχων.

Link to comment
Share on other sites

Έτυχε σε μένα, σε νέα κατοικία που δεν ήταν δηλωμένη στο τελευταίο εκκαθαριστικό, ούτε εγώ ξέρω τι να κάνω...Μου 

Μου έβγαλε και εμένα αυτό το μήνυμα από Τρίτη 19 / 03 παραμένει σε αυτή την κατάσταση, ΔΕΝ έχω βγάλει άκρη με το contact center διότι δεν γνωρίζουν. Ή είναι τεχνικό λάθος του συστήματος ή έχω κάνει εγώ κάποιο λάθος. Μου έχει δώσει όμως αριθμό πρωτοκόλλου. Το μόνο σίγουρο είναι πως ΔΕΝ πρόκειται για νεόδμητη ή πρόσφατη μεταβίβαση ακινήτου. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ αυτό καταλαβαίνω....ας με διορθώσει κάποιος που ξέρει.

(για μας-Δυτική Μακεδονία-τα χρήματα είνια ελάχιστα ούτως ή άλλως...

Link to comment
Share on other sites

Μου εβγαλε 

Τρέχουσα Κατάσταση : 03.β Ειδική περίπτωση αίτησης

Η αίτησή σας έχει χαρακτηριστεί ως «Ειδική Περίπτωση», έχει προωθηθεί στο Δικαιούχο και βρίσκεται σε διαδικασία ελέγχου.

Εφόσον διαπιστωθούν ελλείψεις, θα ενημερωθείτε για το πόρισμα του ελέγχου καθώς και για τις επόμενες ενέργειές σας, στην καρτέλα «Μηνύματα». Σε αντίθετη περίπτωση, η αίτησή σας θα υποβληθεί αυτόματα οριστικά.

Στην τρέχουσα κατάσταση της αίτησης δεν προβλέπονται ενέργειες.

 

εχει τυχει σε κανενα?

 

Το έχει βγάλει και σε μένα , Από την Τρίτη 19/03 η αίτησή μου είναι παγωμένη σε αυτό το σημείο αλλά μου έχει δώσει αρ. πρωτοκόλλου. ΔΕΝ πρόκειται για νεόδμητη ή για νέα μεταβίβαση. Με contact center ΔΕΝ έβγαλα άκρη γιατί δεν γνωρίζουν.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς και μένα μου το εμφάνισε.

Είναι και η μοναδική που έχασα καθώς το σύστημα κόλλησε στα στοιχεία από την ΑΑΔΕ και ενώ η αίτηση ξεκίνησε στις 10:00 αναγκάστηκα το μεσημέρι να την ακυρώσω, να την ξανακάνω από την αρχή και να πάρω νέο αρ. πρωτ αίτηση (κοντά στο 105.000) και είναι στους επιλαχόντες.

Link to comment
Share on other sites

Άρα βάσει αυτών που έχουν αναφερθεί έχει εξαντληθεί ο προϋπολογισμός σε Πελοπόννησο, Στερεά Ελλάδα, Δυτική Μακεδονία και Ιόνιο;

Ναι έχει εξαντληθεί.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.