Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εαν εχεις επικαρπια το δικαιωμα στο ε9 ειναι το 3 και το ποσοστο βρισκεται στο ε9.

Ομοιως και για τα αλλα.

Βαζεις αυτα και σου βγαζει σφαλμα;

Επισης στην καρτελα του προσωπου αν εχεις βαλει οτι ο αιτων ειναι πχ ο επικαρπωτης δε μπορει να εχεις στην 4η τον αιτων ως ψιλο κυριο.

 

Με 6 προσωπα συγκυριους την προηγουμενη Δευτερα κανενα προβλημα σε αυτο.

Edited by Sw0rdf1sh
Link to comment
Share on other sites

για την συνδεση μου ως δευτερος ωφελουμενος (2Η αιτηση) δεν εχω προβλημα . Το προβλημα ειναι οτι οταν βαζω ενα 2ο δικο μου μειλ σαν συμβουλος μου λεει οτι δεν βρεθηκε χρηστης για το ΑΦΜ που δωσατε....ΚΑΜΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ;;;

Link to comment
Share on other sites

Marykal ξεχνα τα μειλ.

Καθε προσωπο εχει ενα username/password που ειναι οι κωδικοι ταξις.

 

Αυτοι που κανουν τις αιτησεις τα δικα τους και εσυ ως μηχανικος τους δικους σου.

 

Την 1η φορα που συνδεεται καποιος στο συστημα πρεπει να εισαγει το μειλ του για να επιβεβαιωσει το λογαριασμο του.

 

Αν συνδεθεις με του πελατη σου θα πας "συνδεση ως ωφελουμενος" με τα δικα του στοιχεια και αν συνδεθεις εσυ "συνδεση ως συμβουλος" με τα δικα σου στοιχεια.

Edited by Sw0rdf1sh
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς τι κάνουμε οταν Εσυνολικο>Εωφέλειμο με την διαφορά >7 τ.μ.?

 

Ε9 εχει δηλώσει Εσυνολικο

ΠΕΑ εβγαλα αναλυτικά με Εσυν και Εωφ. και μου το κόβει οτι η διαφορά πρεπει να είναι < 7 τ.μ.....

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα

σε αιτούντα με πλήρη κυριοτητα όταν βαζει τα στοιχεια του κανονικα του εμφανιζει μηνυματα λαθους. το εχει αντιμετωπισει κανεις;

Tελείως λάθος συνάδερφε! Βάζεις ψιλή κυριότητα τον πρώτο 100%, επικαρπία τον πρώτο 50%, και τους άλλους δύο επικαρπία από 25%

Link to comment
Share on other sites

Xathi υποβληθεισα οριστικα δε μπορεις.

Ezlalop: το κτισμα. Μονο. Ασε το οικοπεδο.

Qwert: διορθωση του ε9

 

Ezlalop: παραδειγμα. Εαν εχεις 1 επικαρπωτη και 2 ψ. Κυριοτητα. 100% στην επικαρπια και 50% ο ενας και 50% ο αλλος.

Edited by Sw0rdf1sh
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.