Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μόλις τώρα, krank said:

δεν ισχυεί αυτό που γράφετε γιατί σε αντίστοιχα υποβληθείσα δήλωση δίνει δυνάτοτητα για ακύρωση της.

Σε δική μου "03.β Ειδική περίπτωση αίτησης" που έχει υποβληθεί (ολοκληρωμένο στάδιο 4. της έχει αποδοθεί εξαψήφιος ακέραιος αρ. πρωτοκόλλου) δεν επιτρέπει ούτε διαγραφή, ούτε επεξεργασία, ούτε ανάκληση. ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, krank said:

domos, σε δικές μου περιπτώσεις είτε οριστικά, ειτε ειδικά μου δίνει σε όλες δυνατότητα ακύρωσης.

 

OK χάθηκε η μπάλα..... δες τι βλέπω στο συνημμένο... μπορώ να μπω απλά να τη δω χωρίς δυνατότητα καμίας επεξεργασίας ή άλλης ενέργειας...

image.JPG

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μπορώ να επέμβω μόνο σε μία που εκκρεμούν τα αρχεία της πρόσφατης απόκτησης.

Σε μία ειδική περίπτωση που, από λάθος μου, πρέπει να αλλάξω την αίτηση de minimis δεν μου επιτρέπει να ακυρώσω/αλλάξω. Αν έκανα νέα αίτηση; Μου δίνει τη δυνατότητα... Αλλά με την παλιά τί θα γίνει;

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, L-Nikos said:

Εγώ μπορώ να επέμβω μόνο σε μία που εκκρεμούν τα αρχεία της πρόσφατης απόκτησης.

Σε μία ειδική περίπτωση που, από λάθος μου, πρέπει να αλλάξω την αίτηση de minimis δεν μου επιτρέπει να ακυρώσω/αλλάξω. Αν έκανα νέα αίτηση; Μου δίνει τη δυνατότητα... Αλλά με την παλιά τί θα γίνει;

αν πας να κάνει ΝΕΑ ΑΙΤΗΣΗ όπως εγώ, συμπληρώνεις τα αρχικά στοιχεία και σου βγάζει μήνυμα πως ΔΕΝ μπορείς να την προχωρήσεις αν δεν κάνεις ανάκληση της υφιστάμενης (για το ίδιο ακίνητο και ίδιο ΑΦΜ)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.