Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

To βρήκα το επόμενο στάδιο:

Ελέγξτε την απόφαση υπαγωγής της αίτησής σας και επιλέξτε:

  • «Συνέχεια» για να διαβάσετε το περιεχόμενο του Παραρτήματος V-Γ (Δήλωση Ωφελούμενου αποδοχής απόφασης υπαγωγής).
Εφόσον συμφωνείτε με όσα αναφέρονται στο Παράρτημα, κάνετε κλικ στο  πεδίο «Αποδέχομαι» και επιλέγετε «Αποδοχή Απόφασης Υπαγωγής»
 
  • «Απόρριψη απόφασης υπαγωγής» για οριστική απένταξη της αίτησης από το πρόγραμμα
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Στην καρτέλα που δηλώνεις τους προμηθευτές, έχει ήδη περασμένα ΑΦΜ μέσα χωρίς να έχει ανοίξει ακόμα η εγγραφή των προμηθευτών!

Τί άλλο θα δούμε?

Link to comment
Share on other sites

Έχει ανοίξει η καρτέλα των προμηθευτών :)

Δεν δίνει πρόσβαση ακόμη, λάθος μου :(

Edited by Maria Electrical Engineer
Link to comment
Share on other sites

Ναι ήρθε και σε μένα. Ξεκινάς κανονικά.

Θέλει καταχώρηση προμηθευτή εντός προθεσμίας και επίσης υλοποίηση παρεμβάσεως εντός προθεσμίας του προγράμματος

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, χαιδω said:

Kαλημέρα, 

σήμερα μου ήρθε το εξής μήνυμα:

Η αίτησή σας θα πρέπει να μεταβεί στην κατάσταση 08.α Αίτηση με ολοκληρωμένες παρεμβάσεις - σε διενέργεια ελέγχου τελικής εκταμίευσης το αργότερο έως τις 20/04/2019.

Στο σύστημα το 8 είναι:

8 Σε υλοποίηση παρεμβάσεων 07. Αίτηση σε υλοποίηση παρεμβάσεων

Άρα αυτό που καταλαβαίνω είναι ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΥΛΟΠΟΙΗΣΗ. Διορθώστε με αν κάνω λάθος. Προτιμολόγια δεν απαιτούνται και μόνο στο τέλος ανεβάζουμε τα τελικά παραστατικά που είναι το βήμα 9.

Ευχαριστώ

 

Καλησπέρα είναι με Δανειο ή με ίδια κεφάλαια;

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, spapako said:

Ναι ήρθε και σε μένα. Ξεκινάς κανονικά.

Θέλει καταχώρηση προμηθευτή εντός προθεσμίας και επίσης υλοποίηση παρεμβάσεως εντός προθεσμίας του προγράμματος

Μόνο σε εμένα δεν ήρθε....γιατί όμως;

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, Maria Electrical Engineer said:

@RIVER_BOY Αφορά όσους θα κινηθούν με ίδια κεφάλαια.

Μάλιστα ευχαριστώ για την πληροφορία...εμείς με το δάνειο που η προέγκριση έχει ημερομηνία λήξης;Πότε;

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν αναφέρεται κάπου αλλά θέλω να πιστεύω ότι θα έχετε σύντομα απάντηση μιας και όλες αυτές οι αιτήσεις που εγκρίθηκαν δεν αναφέρεται κάπου αν αφορούν στο σύνολό τους μόνο ίδια κεφάλαια. 

Link to comment
Share on other sites

4 λεπτά πριν, Maria Electrical Engineer said:

Δυστυχώς δεν αναφέρεται κάπου αλλά θέλω να πιστεύω ότι θα έχετε σύντομα απάντηση μιας και όλες αυτές οι αιτήσεις που εγκρίθηκαν δεν αναφέρεται κάπου αν αφορούν στο σύνολό τους μόνο ίδια κεφάλαια. 

Λογικά έως τέλος του μήνα θα τρέξουν γιατί αλλιώς μπλεκεις με το θέμα προεκρισεων των δανείων...πάντως σίγουρα η διαδικασία σιγά σιγά άρχισε στο επόμενο σταδιο

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.