Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

Κι εμένα μου βγάζει το ίδιο μήνυμα, αλλά μόνο για λογαριασμούς ΕΘΝΙΚΗΣ. Για ΠΕΙΡΑΙΩΣ και ALPHA τα περνάει κανονικά 

Διόρθωση: Στην ALPHA σε φυσικό πρόσωπο (μελετητής) ΟΚ, σε νομικό πρόσωπο (προμηθευτής) μου βγάζει το προηγούμενο μήνυμα

Edited by gotzis
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κατάφερα μετά από πολλές προσπάθειες να πιάσω γραμμή με το helpdesk του προγράμματος.

Τεχνικό πρόβλημα που σιγά σιγά επιλύεται. Αρχικά δεν μου έπαιρνε ούτε της ALPHA.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, Ansryn said:

Στο προφίλ του Συμβούλου Έργου (που είναι νομικό πρόσωπο) καταχωρώ το IBAN .................

Το πεδίο "Ενεργό" το κλικάρουμε ή όχι;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, υπάρχει καμία ένδειξη για παράταση πέραν της 4ης Αυγουστου για καταχώρηση των στοιχείων είτε για δάνειο είτε για ιδιωτική χρηματοδότηση;

Link to comment
Share on other sites

Εμένα σε αίτηση που είχε απορριφθεί από την Πειραιώς, σήμερα με το που έκανα αίτημα για Eurobank μου έδωσε αυτόματα άλλες 60 μέρες μέχρι 25 Σεπτεμβρίου. 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σήμερα έκλεισα μια αίτηση για έγκριση δανείου και μου βγάζει οτι μένουν 5 ημέρες.

Αν δε προλάβει η τράπεζα να εγκρίνει τι γίνεται;

Ευχαριστω...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.