Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους.

θέλω να ρωτήσω το εξείς.

Είμαι ιδιώτης και η αίτηση μου έχει υπαχθεί και είμαι στο στάδιο καταχώρησης προμηθευτών αναδόχων.

Όσον αναφορά στον πρώτο προμηθευτεί και το αφμ και το iban τα έχει εμφανίσει κανονικά.

Στον δεύτερο ενώ το αφμ και τα το όνομα το βγάζει,το κελί με το iban είναι νεκρό.

Σε επικοινωνία με το help σήκωσε το τηλ μια κοπελία και δεν ήξερε να μου απαντήσει τίποτα για το θέμα.

Μπορεί σας παρακαλώ κάποιος (αν γνωρίζει) να με κατατοπίσει?

Σας ευχαριστώ  εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα σας, έχω δύο ερωτήσεις:

α) Στους προμηθευτές καταχωρούμε και τον σύμβουλο και τους μελετητές ???

β) Οταν καταχωρώ τα στοιχεία μου συνδεδεμένος ως προμηθευτής η ΕΘΝΙΚΗ τράπεζα δεν μου επιβεβαιώνει τον ΙΒΑΝ ... συμβαίνει και σε άλλους ????

 

 

Edited by ppanag
Link to comment
Share on other sites

On 30/7/2018 at 10:53 ΠΜ, christos1980 said:

Εγώ σήμερα έκλεισα μια αίτηση για έγκριση δανείου και μου βγάζει οτι μένουν 5 ημέρες.

Αν δε προλάβει η τράπεζα να εγκρίνει τι γίνεται;

Ευχαριστω...

τι γίνεται σε αυτή την περίπτωση ρε παιδιά? Σήμερα κι εγώ βρήκα ότι ένας πελάτης δεν είχε συμπληρώσει 1 πεδίο και μόλις το προχώρησα σε αξιολόγηση οικονομικής προέγκρισης. Προλαβαίνει? Η alpha bank κάτι ψιθύρισε για παράταση. Η πειραιώς δεν ξέρει. Αν μέχρι 3 Αυγούστου δεν έχει πάρει Προέγκριση τι κάνω?

Μέχρι 4 Αυγούστου τι πρέπει να έχω πάρει? "Προέγκριση δανείου" ή να πάει σε "επιλέξιμη αίτηση προς  υπαγωγή"?

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, ppanag said:

Καλημέρα σας, έχω δύο ερωτήσεις:

α) Στους προμηθευτές καταχωρούμε και τον σύμβουλο και τους μελετητές ???

β) Οταν καταχωρώ τα στοιχεία μου συνδεδεμένος ως προμηθευτής η ΕΘΝΙΚΗ τράπεζα δεν μου επιβεβαιώνει τον ΙΒΑΝ ... συμβαίνει και σε άλλους ????

 

 

α) Το σύμβουλο ξεχωριστά. Μελετητές ναι

β) Ναι από ότι θυμάμαι αρχικά. Μετά όταν ξαναμπήκα το είχε επιβεβαιωμένο

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, ZesteR said:

τι γίνεται σε αυτή την περίπτωση ρε παιδιά? Σήμερα κι εγώ βρήκα ότι ένας πελάτης δεν είχε συμπληρώσει 1 πεδίο και μόλις το προχώρησα σε αξιολόγηση οικονομικής προέγκρισης. Προλαβαίνει? Η alpha bank κάτι ψιθύρισε για παράταση. Η πειραιώς δεν ξέρει. Αν μέχρι 3 Αυγούστου δεν έχει πάρει Προέγκριση τι κάνω?

Μέχρι 4 Αυγούστου τι πρέπει να έχω πάρει? "Προέγκριση δανείου" ή να πάει σε "επιλέξιμη αίτηση προς  υπαγωγή"?

Μια λύση ειναι να ακυρωθεί η αιτηση δανείου και να γίνει νεα σε αλλη τραπεζα. Νομιζω παιρνεις νεα διορία. 

Θα φανεί.

Link to comment
Share on other sites

δηλαδηξ οι μηχανικοι συμβουλοι έργιυ, γραφτήκατε ώς προμηθευτές για να βάλετε iban, ή αυτο γίνεται όταν εισερχόμαστε ώς συμβουλοι έργου?

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ  συναδελφοι συμπληρωσα τα δικαιολογητικα του εγγυητη και βγαζει αυτο...... 1. Παρουσιάστηκε σφάλμα κατά την επικοινωνία με το ΠΣ της Τράπεζας.
Κωδικός σφάλματος : 04_DB_ERROR.
Αιτιολογία :
Σφάλμα κατά την εισαγωγή των στοιχείων. Παρακαλώ δοκιμάστε ξανά ή επικοινωνήστε με το Help Desk.
Παρακαλώ προσπαθήστε εκ νέου αργότερα. Αν το πρόβλημα επιμείνει επικοινωνήστε με το Help Desk.

καμια ιδεα;;;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.