Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

Ποιο Help Desk ρε παιδιά;

Έχω στείλει email από 02 Μαρτίου με ερωτήσεις και δεν μου έχουν απαντήσει ακόμα.

Γραμμένους μας έχουν, υποχείρια της κοινωνικής τους πολιτικής ....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Για το γεγονός ότι η ενημέρωση έλεγε πως θα ανοίξει το σύστημα στις 08.00 αλλά συνάδελφος με ενημέρωσε πως στις 06.40 πήρε αριθμό πρωτοκόλλου 55000 δεν θα πει κανείς τίποτα; Μήπως έπρεπε να πληρωθούμε και για τριπλοβάρδιες πάνω από το σύστημα; Τι γελοιότητες είναι αυτές;

 

Ελπίζω να σου κάνει πλάκα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα συνάδελφοι,

 

εγώ έχω σπίτι το γραφείο μου, οπότε από το πρωί παράλληλα με την "κατάθεση" των αιτήσεών μου, έχω βάλει σκούπα, έχω βγάλει τα σκουπίδια και κρέμασα και έναν καθρέφτη που είχα πάρει από ικέα. Οπότε πάλι καλά έκανα μερικές δουλειές!

Link to comment
Share on other sites

Και μια και χρόνος ...υπάρχει.../δουλειά δεν κάνουμε:

 

Άλλο ένα λάθος που κάναμε (εγώ πρώτος) είναι που αναλάβαμε να κάνουμε την υποβολή για τον πελάτη...

 

Ξέρω-ξέρω, θα πει κάποιος "μα ο πελάτης μου δεν ξέρει από υπολογιστές και e-mail" (κι εγώ αυτό σκεφτόμουν όταν ανέλαβα τη διαδικασία)...

 

Έλα μου όμως που, ακόμα και σ'αυτό το μικρό θεματάκι η αντιμετώπιση μου/μας είναι ΤΕΛΕΙΩΣ ΛΑΘΟΣ!!!!!!!!

 

Ο καθένας το κομμάτι της δουλειάς που του αναλογεί...

 

Και την αμοιβή που του αναλογεί...(κάντε πράξεις: [ώρες για τη δουλειά που κάνω]x[€/ώρα])

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ζητάς τους κωδικούς του email, :grin:

Καλο!!!!! Ρε παιδιά δεν γίνονται αυτά. Εσάς όλοι οι πελάτες σας είναι στον υπολογιστή έτοιμοι να σας προωθήσουν το μαιλ ή σας έχουν δώσει κωδικούς????? Δλδ ή κάτι δεν κάνω καλά ή απλά μου λέτε @@@@!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.