Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

οταν κανω login με πετάει κατευθειαν στην προσπέλαση, εξουσιοδότηση και όχι να δωσω τους κωδικους. Με αποτέλεσμα να μην βρισκει αφμ!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αγαπητοί συνάδελφοι, σε συνέχεια του post #343 και μερικών μηνυμάτων που αντλάξαμε σχετικά θα ήθελα να σας ενημερώσω εν τάχει.

 

ο πρόεδρος του συλλόγου πιστοποιημένων ενεργειακών επιθεωρητών κ. Λάσκος επικοινώνησε μαζί μου τηλεφωνικά έπειτα απο τα μηνύματα εκ μέρους μου και θα ήθελα να τον ευχαριστήσω και μέσα απο τη σελίδα αυτή για το ενδιαφέρον του.

Έπειτα απο μια λεπτομερή συζήτηση που είχαμε για το θέμα, θα ήθελα να σας ενημερώσω οτι το ενδεχόμενο να κινηθούμε νομικά μέσω του συγκεκριμένου συλλόγου είναι μάλλον μικρό, κυρίως λόγω διαδικασιών που απαιτούνται και θα πάρουν χρόνο. Όσο για την εκδίκαση της υπόθεσης, μάλλον χρόνια.

Ο σύλλογος έχει απόλυτη γνώση της κατάστασης και πιέζει με διάφορους τρόπους, αλλά μάλλον η πρόταση που έκανα δε μπορεί να ευοδοθεί.

 

καλή συνέχεια στον 'αγώνα' μας...    

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Για προσπάθεια εισόδου σαν σύμβουλος βγάζει  ΄΄ Δεν έχετε τους ρόλους που απαιτούνται για να προσπελάσετε αυτό το portlet.΄΄

Link to comment
Share on other sites

Που...Εκεί θα έκανε και επιμερισμό δαπανών και θα έπεφτε όλο. :)

Λοιπον παιδιά άλλη 1 μέρα χαμένη.

Από τι 8:00 είμαι μέσα. 8:15 έφτασα στη δήλωση που λέτε. Εκεί με πέταξε το ίδιο το σύστημα εκτός. Δεν είναι σοβαρά πράγματα αυτά.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Error 500--Internal Server Error From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1: 10.5.1 500 Internal Server Error

The server encountered an unexpected condition which prevented it from fulfilling the request.

 

Αυτα τα νεα μας.......

Edited by Bill22
Link to comment
Share on other sites

Τόση επαλήθευση που έχει φάει αυτός ο κωδικός από το email έχει αγιάσει.Πιο επαληθευμένος δε γίνεται!

Edited by MECH
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοί συνάδελφοι, σε συνέχεια του post #343 και μερικών μηνυμάτων που αντλάξαμε σχετικά θα ήθελα να σας ενημερώσω εν τάχει.

 

ο πρόεδρος του συλλόγου πιστοποιημένων ενεργειακών επιθεωρητών κ. Λάσκος επικοινώνησε μαζί μου τηλεφωνικά έπειτα απο τα μηνύματα εκ μέρους μου και θα ήθελα να τον ευχαριστήσω και μέσα απο τη σελίδα αυτή για το ενδιαφέρον του.

Έπειτα απο μια λεπτομερή συζήτηση που είχαμε για το θέμα, θα ήθελα να σας ενημερώσω οτι το ενδεχόμενο να κινηθούμε νομικά μέσω του συγκεκριμένου συλλόγου είναι μάλλον μικρό, κυρίως λόγω διαδικασιών που απαιτούνται και θα πάρουν χρόνο. Όσο για την εκδίκαση της υπόθεσης, μάλλον χρόνια.

Ο σύλλογος έχει απόλυτη γνώση της κατάστασης και πιέζει με διάφορους τρόπους, αλλά μάλλον η πρόταση που έκανα δε μπορεί να ευοδοθεί.

 

καλή συνέχεια στον 'αγώνα' μας...    

κανένα νεότερο από τον πρόεδρο cossie?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.