Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

1 λεπτό πριν, nik said:

Γνωρίζει κάποιος ? Νομίζω ότι η επιλογή ή μη δανείου που κάνουμε τώρα στην υποβολή είναι δεσμευτική αν επιλέξουμε μη δάνειο οπότε μετά δεν μπορούμε να πάρουμε δάνειο αλλά δεν είναι δεσμευτικό το ανάποδο. Αν επιλέξουμε δηλαδή ναι στο δάνειο μπορούμε μετά να το αλλάξουμε και να μην πάρουμε ?

Παρακαλώ απαντήστε μου με παράθεση.

Αν επιλέξεις δάνειο μπορείς να αλλάξεις στην πορεία. Αν επιλέξεις ίδια κεφάλαια δεν μπορείς να το αλλάξεις.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Επιστρέφοντας στη κανονικότητα μετά τα χθεσινά, έχω αίτηση που βρίσκεται στο στάδιο 04.α. όπως φαίνεται στο συνημμένο.

Ποιες είναι οι επόμενες ενέργειες διότι δεν βλέπω να υπάρχει κάποια επιλογή για εμένα να προχωρήσω παρακάτω..

QQ.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, nik said:

Γνωρίζει κάποιος ? Νομίζω ότι η επιλογή ή μη δανείου που κάνουμε τώρα στην υποβολή είναι δεσμευτική αν επιλέξουμε μη δάνειο οπότε μετά δεν μπορούμε να πάρουμε δάνειο αλλά δεν είναι δεσμευτικό το ανάποδο. Αν επιλέξουμε δηλαδή ναι στο δάνειο μπορούμε μετά να το αλλάξουμε και να μην πάρουμε ?

Παρακαλώ απαντήστε μου με παράθεση.

Ειναι οπως το λες.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@Maria Electrical Engineer έτοιμος είμαι (μάλλον) αλλά τι παίζει με το δάνειο? Πότε μας ζητάει δικαιολογητικά κτλ? Έχω ξεχάσει πλήρως τι κάναμε σε αυτή τη φάση στον πρώτο κύκλο...

Link to comment
Share on other sites

απ' οτι φαίνεται γαργάρα το κάνανε το θέμα της έξτρα ενίσχυσης...μεχρι αύριο θα έχει ξεχαστεί και όλα καλά..γι' αυτούς βέβαια..

Edited by getsakna
Link to comment
Share on other sites

@yian Να σου πω την αλήθεια στην αρχή ψάρωσα κι εγώ, αλλά θα πάει σε επόμενη φάση η διαδικασία δανειοδότησης (άλλο που το μήνυμα δεν είναι ξεκάθαρο και αφήνει υποψίες ότι υπάρχει και άλλο στάδιο που δεν το βλέπουμε!). Τι να πω!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

http://www.ypeka.gr/Default.aspx?tabid=389&sni[524]=6579&language=el-GR

Πειραματόζωα και αδικία ως προς τις πρωτες περιφέρειες!!!

Αυτό σηκώνει ένδικα μέσα..είναι ντροπή!

Αθέμιτος ανταγωνισμός!

Ξεφτίλες..ουστ!

Με μία συγνώμη το λήξανε το θέμα...

Edited by getsakna
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Με τα χρήματα που έχουν για την κάθε  περιφέρεια, δεν υπάρχει περίπτωση να γίνουν δεκτοί όλοι οι φάκελοι. Δυστυχώς ....

 Αφού το πολύ μέχρι 2 - 3  αιτήσεις προλαβαίνει να κάνει ο κάθε μας. Μέχρι να εξαντληθούν οι πόροι εννοώ.

Άρα 2 τρόποι υπάρχουν για το περίφημο σύστημα first in first out......

  1. Να έχεις έτοιμους τόσους υπαλλήλους όσοι και οι φάκελοί σου ώστε να κάνει ο καθένας τους από ένα ή
  2. να έχεις εκπαιδεύσει τον κάθε ενδιαφερόμενο ώστε να την κάνει μόνος του.

ωραίες δουλειές....... επαγγελματικές & επιστημονικές..................... ντροπή................ φάγαμε τα χρόνια μας στα βιβλία και τις εξετάσεις.

Ξεφτίλα.

 

Link to comment
Share on other sites

Νιώθω ιδιαίτερα ηλίθιος που έκαναν το μεγάλο πείραμα στη πλάτη της Περιφέρειας μου και οι επόμενες περιφέρειες θα έχουν πολύ πιο χαλαρή διαχείριση. Ντροπή τους!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.