Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

Πάντως εγώ προσπαθώ να διορθώσω ένα e-mail (την προηγούμενη εβδομάδα είχα βάλει το δικό μου) και να περάσω του πελάτη και .... τίποτα (κενή οθόνη)!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

"Δεν βρέθηκε εγγεγραμμένος χρήστης στο Portal που να αντιστοιχεί στο ΑΦΜ.
Παρακαλώ συνεχίστε τη διαδικασία εγγραφής στο επόμενο βήμα."

 

Από επικοινωνίες με συναδέλφους, η πλειοψηφία  είναι κολλημένη εκεί!!! Αλλά και να μπεις στην ΑΑΔΕ, δεν σου κάνει αυθεντικοποίηση...........

 

Πάλι ταλαιπωρία, χαμένες εργαοτώρες και απαξίωση............

Link to comment
Share on other sites

Αντιγραφη από το εκκαθαριστικό κανω!

Στην περίπτωσή μου ο έλεγχος έγινε κατευθείαν. Έσωσα και ήταν ΟΚ.. Γι αυτό λέω μήπως γράφεις κάτι λάθος (πχ μήπως βάζεις εισόδημα στα τέκνα ενώ δεν έχουν; ) 

Link to comment
Share on other sites

όποιος αντιμετωπίζει πρόβλημα μπορεί να κάνει εκκαθάριση των cookies και της cache, μόλις το έκανα προχώρησε. Απλά θα διαγράψει και τυχόν αποθηκευμένους κωδικούς (για το διάστημα που θα ζητήσετε τη διαγραφή), να το έχετε υπόψιν σας αυτό. Παρόλα αυτά και ενώ κατάφερα να προχωρήσω και να γίνει ταυτοποίηση των στοιχείων ωφελουμένου από την ΑΑΔΕ, συνεχίζει να μη συμφωνούν λέει τα τ.μ. των κύριων χώρων που βάζω στην αίτηση με αυτά της ΑΑΔΕ..Παρότι το βλέπω στο Ε9 ότι συμπίπτουν κανονικά...

Link to comment
Share on other sites

Ενώ έχω εξοικονόμηση ενέργειας πάνω από 200% του κτιρίου αναφοράς, μου βγάζει αυτό το μήνυμα: 

 

  • 1. Έλεγχος επίτευξης ενεργειακού στόχου. Αποτέλεσμα - Αρνητικό. Παρακαλώ προβείτε στις απαραίτητες διορθώσεις.

 

 

Ο στόχος στην περίπτωσή μου είναι 40%...

Edited by gbazdan
Link to comment
Share on other sites

Στην περίπτωσή μου ο έλεγχος έγινε κατευθείαν. Έσωσα και ήταν ΟΚ.. Γι αυτό λέω μήπως γράφεις κάτι λάθος (πχ μήπως βάζεις εισόδημα στα τέκνα ενώ δεν έχουν; ) 

Μα έβαλα ήδη μια δήλωση χωρίς πρόβλημα...τα έχω περάσει 2-3 φορές!

 

όποιος αντιμετωπίζει πρόβλημα μπορεί να κάνει εκκαθάριση των cookies και της cache, μόλις το έκανα προχώρησε. Απλά θα διαγράψει και τυχόν αποθηκευμένους κωδικούς (για το διάστημα που θα ζητήσετε τη διαγραφή), να το έχετε υπόψιν σας αυτό. Παρόλα αυτά και ενώ κατάφερα να προχωρήσω και να γίνει ταυτοποίηση των στοιχείων ωφελουμένου από την ΑΑΔΕ, συνεχίζει να μη συμφωνούν λέει τα τ.μ. των κύριων χώρων που βάζω στην αίτηση με αυτά της ΑΑΔΕ..Παρότι το βλέπω στο Ε9 ότι συμπίπτουν κανονικά...

Να το δοκιμασουμε κι αυτο, ευχριτούμε συνάδελφε!

Link to comment
Share on other sites

Δεν δουλευει το μπ.........ο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

  • Βάσει της καταχώρησής σας, το ακίνητο θεωρείται ΜΗ ΕΠΙΛΕΞΙΜΟ
  • Το δηλωθέν εισόδημα υπερβαίνει το όριο της 7ης κατηγορίας του πίνακα 2.2.1 του Οδηγού Εφαρμογής του Προγράμματος.

πως γίνετε με 25.800 οικογενεικο !!!!!!!!!!!!!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.