Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σκληρός , χαχαχα!

 

Μάλλον έχεις κάνει οριστική υποβολή και το διασκεδάζεις, ή ίσως είσαι από Αθήνα και δεν έχεις μπλέξει με το σύστημα ακόμα...!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ από το πρωί έχω περάσει μόνο σε έναν ωφελούμενο οικοδομική άδεια και συγκυρίους. Σαν σύμβουλος έργου δεν έχω καταφέρει να συνδεθώ ακόμα. Τώρα δεν μπορώ να συνδεθώ με τίποτα!!!!! Η κοροϊδία σε όλο της το μεγαλείο. Δεν ξέρω μήπως είναι προτιμότερο να υπάρξει εισαγγελική παρέμβαση για το θέμα, διότι σε καμία περίπτωση δεν τηρούνται οι όροι ισονομίας!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά απορώ πως το διασκεδάζεις τότε! Έγω τα έχω πάρει στο κρανίο και τα έχω πάρει γιατί μαθαίνω ότι κάποιοι έχουν κάνει οριστική υποβολή..

Link to comment
Share on other sites

Κάνω κάθε δυνατή προσπάθεια για τους πελάτες μου, αν το σύστημα κολλάει δεν φταίω εγώ. Μπράβο στους συνάδελφους που τα κατάφεραν μέχρι τώρα. Καλή τύχη και σε μας!

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Παιιδά σας καταλαβείνω απόλυτανομίζω..Έχει πέσει Η ΑΑΔΕ, σίγουρα.

Όντως έχουν ανεβεί δηλώσεις, μέχρι τις 9 προχωρούσε πολύ γρήγορα και έγιναν οριστικοποιήσεις.

Μετά τις 9, έχει σχεδόν μπλοκάρει και δε μπορεί να κάνει κανείς δήλωση...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.