Μετάβαση στο περιεχόμενο

Νέα αναβολή για Τρίτη 13 Μαρτίου, 8 π.μ. στις αιτήσεις για το «Εξοικονόμηση κατ’ οίκον ΙΙ»


Engineer

Recommended Posts

ναι ειχα περασει απο το πρωι την επαληθευση και μετα κολλησε.τωρα εβαλα αλλο πελατη και στο μεηλ επαληθευσης παλι το δικο κ δεν το δεχεται,λεει χρησιμοποιειται απο αλλον χρηστη...τελικα εγινε αυτο που φοβομουν..θελει να εχουν δικα τους μεηλ

ισχυει αυτο οντως????

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 52
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

δεν μπορεσα να το ξανακανω γιατι δεν εχω ξαναφτασει σε αυτο το σημειο, ελπιζω να ηταν κολλημα του συστηματος. μπορει να το τσεκαρει κανενας αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια χάσαμε τη ζωή μας με αυτό το πρόγραμμα. Ανάθεμα την ώρα και τη στιγμή που το αναλάβαμε. Πότε θα τελειώσει πια αυτό το μαρτύριο του F5? Έχω αφήσει πίσω δουλειές και δουλειές για να εξυπηρετήσω παλιούς πελάτες μου να μπούν στο πρόγραμμα αλλά η υπομονή έχει και τα όριά της.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με το e-mail δεν το είχαν διευκρινήσει. Μόλις "έκαψα" το δικό μου.. Τώρα θα καθόμαστε να δημιουργούμε e-mail??? Δηλαδή η κάθε γιαγιά και ο κάθε παππούς θα πρέπει να έχουν e-mail?? Δεν είμαστε καλά... Ας βγάλουν μια ανακοίνωση άμεσα γιατί δεν πάει άλλο. Κοντεύουμε να τρελαθούμε.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.