Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Νέα αναβολή στο "Εξοικονόμηση κατ΄ οίκον ΙΙ" για Δευτέρα 19 Μαρτίου


Engineer

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 122
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μήπως σε όλους μας βγάζει αυτό το μνμ????? Θα θελήσει χρόνο για την επιβεβαίωση?

Υπάρχει κάποιος που έχει ξεπεράσει αυτόν τον σκόπελο?

Αν αναφέρεσαι στο δικό μου post, όχι, η διαδικασία προχωράει αν επιλέξω άλλη κατηγορία, αλλά δεν είμαι σε άλλη κατηγορία! πχ μη υποχρέωσης υποβολής φορολογικής δήλωσης. Το έκανα πριν λίγο, προχώρησε, αλλά ακύρωσα την αίτηση, αφού πλέον μου ζητούσε άλλα δικαιολογητικά !

Έχουν κάνει ένα ελλιπές πρόγραμμα, δεν έχει μέσα όλες τις περιπτώσεις και θα χάσω την σειρά προτεραιότητας από δικό τους φταίξιμο!!

Αυτά, συγγνώμη για τα νεύρα μου

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση : ειναι 10:27 έχει προχώρηση κάποιος αίτηση ;;; Με την εγγραφή συμβούλου έργου πως γίνετε ;;

Link to comment
Share on other sites

Ναι μια πελάτισσα μου στο Κιλκίς κατάφερε και το ολοκλήρωσε!!! (Όταν βάζεις το έντυπο παρεμβάσεών πρέπει να τα γράψεις και αναλυτικά όπως μου είπε)

Ξέρει κάνεις τι είναι αυτό που βγάζει τώρα:

  • Παρουσιάστηκε σφάλμα κατά την επικοινωνία με την σελίδα αυθεντικοποίησης της ΑΑΔΕ. Παρακαλώ ξαναπροσπαθήστε αργότερα ή επικοινωνήστε με το Help Desk.
 
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά. θέλετε να γελάσετε; Τώρα κατάλαβαν ότι -το κατά τα άλλα τέλειο ΠΣ- έχει πρόβλημα στην κατηγορία  "πρόσφατη απόκτηση ακινήτου" και το διορθώνουν! Έτσι μου είπαν..

Και αν καλυφθούν οι θέσεις, τι να το κάνω που θα το διορθώσουν όταν το ΠΣ δουλεύει για άλλη περιφέρεια; 

Για ποια σειρά προτεραιότητας μιλάμε; 

Κουράγιο σε όλους...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.