Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Νέα αναβολή στο "Εξοικονόμηση κατ΄ οίκον ΙΙ" για Δευτέρα 19 Μαρτίου


Engineer

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 122
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Παρακαλώ δώστε μια έγκυρη ημερομηνία λήξης.

 

 

δεν μπορώ να προχωρήσω μετά από αυτό. Πέρασε κανείς;

Βγες και ξεκίνα την αίτηση είναι σαν να το έχει πάρει .

Link to comment
Share on other sites

από το πρωί σε τρεις υπολογιστές που έχω στο γραφείο και μόνο σε μια αίτηση έβαλα ΔΕΗ και ΑΔΕΙΑ , τίποτα άλλο , για σύμβουλο έργου δε μπόρεσα να αιτηθώ , με έχει γυρίσει το μυαλό

Link to comment
Share on other sites

Με πήρε γνωστός μου που δουλεύει σε τράπεζα και μου είπε οτι καταχώρησε και στοιχεία ακινήτου και δεν μπορούσε να με βρει ως σύμβουλο έργου. Φυσιολογικό αφού δεν κατάφερα να καταχωρήσω το ΑΦΜ μου. Μα καλά πώς μπορεί ο υπολογιστής από την τράπεζα να προχώρησε τόσο και εγώ από το πρωί να έχω φτάσει μόνο ως τους κωδικούς;

Link to comment
Share on other sites

Η κατάσταση είναι τραγική!Παίζουν με τα νεύρα μας. κι εγώ δεν μπορώ να εγγραφώ ως σύμβουλος έργου. Και από την άλλη έχουμε συναδέλφους ή πελάτες τους που έχουν καταφέρει να ανεβάσουν και τα έντυπα παρεμβάσεων και να κάνουν οριστική υποβολή. Πώς γίνεται δεν καταλαβαίνω. Και για ποια προτεραιότητα μιλάμε?

Link to comment
Share on other sites

Αν και επαναλαμβάνομαι θα ξαναρωτήσω, μόνο οι ενδιαφερόμενοι από βόρεια Ελλάδα κτλ. χρησιμοποιούν το ΠΣ? ή μήπως μπαίνει και όλη η υπόλοιπη Ελλάδα έτσι απλά για να ¨χαζέψει¨ το πρόγραμμα ή για να κάνει εγγραφή ώς Σύμβουλος? Και αυτό το λέω γιατί το πρωί κάπως προχωρούσαν οι αιτήσεις αλλά η εγγραφή ως Σύμβουλος είχε κολλήσει από νωρίς....

Link to comment
Share on other sites

Παιδια παταω ελεγχο πληροτητας και μου βγαζει για τα στοιχεια οφελουμενου και τα στοιχεια ακινητου οτι δεν εχει γινει επιβεβαιωση απο το ΤΑΧΙΣΝΕΤ αυτο σημαινει οτι δεν τα εχουν κανει διασταυρωση η οτι δεν ειναι σωστα? ( τα εχω ελεγξει πολλες φορες και ειναι σωστα) SOS SOS

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο βγάζει και σε εμάς και δεν προχωράνε οι αιτήσεις. Ωστόσο άλλοι συνάδελφοι λένε πώς σε κάποιες αιτήσεις τους έχουν προχωρήσει και έχουν κάνει οριστική υποβολή.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.