Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Νέα αναβολή στο "Εξοικονόμηση κατ΄ οίκον ΙΙ" για Δευτέρα 19 Μαρτίου


Engineer

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 122
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σου ήρθε email οτι φταίει ένας λόγος απο τους 3 η και συνδιασμός των 3;

Εμένα έλεγε η τα 7 τ.μ. η δεν πιάνω το στόχο η ο πίνακας παρεμβάσεων . Ενα απο τα 3 .

Link to comment
Share on other sites

Ναι και εμένα αλλα σε άλλο πελάτη αυτό. Εδω μιλάμε για πελάτη όπου δεν ήρθε κάποιο μήνυμα σφάλματος. Αυτό που λές για αυτη τη περίπτωση ίσως να είναι έτσι. Να απαιτείται ριζική ανακαίνιση. Τι κάνουμε όμως διορθώνουμε κάπως το ΠΕΑ στο buildingcert?

Link to comment
Share on other sites

και εμένα μου λέει για τους ενεργειακούς στόχους η τα 7 μ2 η τον πίνακα παρεμβάσεων. μήπως θέλει  να πιάνεται ο στόχος απο την πρώτη παρέμβαση η ειναι κόλλημα του συστήματος?

Edited by stelor
Link to comment
Share on other sites

Εν το μεταξύ εγώ προσωπικά έκανα και το άλλο. Ακύρωσα μια αίτηση και την ξανα έφτιαξα και τώρα δε παίρνει το ΠΕΑ λέγοντας ότι έχει ξανα χρησιμοποιηθεί.... :-x  :-x  

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο βγάζει και εμένα  ,

Έχω αρχίσει να πιστεύω οτι είμαι στην ριζική ανακαίνιση και πρέπει το ΠΕΑ να φτάνει στο Β ενώ εγώ με τις παρεμβάσεις φτάνω Δ .

Μακάρι να μην είναι αυτό . Εσύ που φτάνεις με τις παρεμβάσεις ;

Δεν πρέπει να είναι αυτό γιατί και εγώ που είμαι με τις παρεμβάσεις Β+ πάλι το ίδιο πρόβλημα έχω...(πατάω οριστική και φορτώνει....φορτώνει......και δεν γίνεται τίποτα!)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Μπορεί κάποιος από εσάς να συνδεθεί σήμερα; 

Με την οριστική έχω και εγώ το ίδιο πρόβλημα. Φορτώνει συνέχεια και τίποτα. Δε μου βγάζει τα τικ δίπλα (μόνο στα βασικά στοιχεία) όμως δε μου στέλνει και κάποιο μήνυμα ότι υπάρχει κάπου πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Μπορεί κάποιος από εσάς να συνδεθεί σήμερα; 

Με την οριστική έχω και εγώ το ίδιο πρόβλημα. Φορτώνει συνέχεια και τίποτα. Δε μου βγάζει τα τικ δίπλα (μόνο στα βασικά στοιχεία) όμως δε μου στέλνει και κάποιο μήνυμα ότι υπάρχει κάπου πρόβλημα.

Όχι βεβαια 

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή η χθεσινή ανακοίνωση ότι σήμερα στις 8 θα συνεχιστεί η διαδικασία, ήταν ένα ψέμα; Δεν μπορώ να το πιστέψω. Κάποιος άλλος λόγος θα υπάρχει επειδή ως γνωστόν σέβονται τη δουλειά μας και τον κόπο μας.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.