Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Νέα αναβολή στο "Εξοικονόμηση κατ΄ οίκον ΙΙ" για Δευτέρα 19 Μαρτίου


Engineer

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 122
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

πρέπει να συμφωνούν ΔΕΗ, Ε9 , Ε1 και Άδεια για να προχωρήσει η αίτηση απ'ότι κατάλαβα, πήρα σε δύο αριθμούς πρωτοκόλλου χθες το απόγευμα

Link to comment
Share on other sites

O αρ.πρωτ. είναι κενός αλλά ημερομηνία υποβολής υπάρχει,και στο mail επιβεβαίωσης που μου έστειλαν γράφει ότι έχει δεσμευθεί το ποσό της επιχορήγησης

Link to comment
Share on other sites

το μήνυμα μετα την οριστική υποβολή και χωρίς αριθμό πρωτοκόλλου είναι το παρακάτω :

 

"Η αίτησή σας έχει υποβληθεί. Ο αριθμός πρωτοκόλλου της αίτησης είναι - .
Μπορείτε να ακυρώσετε την αίτησή σας οποιαδήποτε στιγμή πριν εκδοθεί η απόφαση υπαγωγής, αποκλειστικά και μόνο ηλεκτρονικά μέσω του πληροφοριακού συστήματος υποβολής.
Το σχετικό ποσό για την επιχορήγηση καθώς και το ποσό του δανείου θα παραμείνουν δεσμευμένα για δύο (2) μήνες από την ημερομηνία υποβολής, δηλαδή μέχρι 19/05/2018.
Εντός αυτού του διαστήματος θα πρέπει να έχετε ολοκληρώσει τυχόν διαδικασίες για λήψη δανείου και να θέσετε την αίτηση σε κατάσταση «προς υπαγωγή».
Έχετε τη δυνατότητα σε κάθε χρονικό σημείο εντός των δύο (2) μηνών να κάνετε αμετάκλητη δήλωση για μη λήψη δανείου και να προχωρήσετε την αίτησή σας σε κατάσταση «προς υπαγωγή».
Σε περίπτωση που απορριφθεί η αίτηση του δανείου και υποβάλλετε εκ νέου αίτηση σε άλλο χρηματοπιστωτικό οργανισμό, το ανωτέρω ποσό παραμένει δεσμευμένο συνολικά για τρεις (3) μήνες από την ημερομηνία υποβολής."

Link to comment
Share on other sites

Το απαντητικό email απο το help desk σε ερώτημά μου για την έλλειψη αριθμού πρωτοκόλλου:

 

"ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΥΠΗΡΧΕ ΕΝΑ ΤΕΧΝΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΣ 12:00 Η ΩΡΑ ΝΑ ΤΟ ΔΙΟΡΘΩΝΕ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΑΚΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΕΠΙΔΙΟΡΘΩΣΗΣ ΑΠΟ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΜΟΛΙΣ ΔΙΟΡΘΩΘΕΙ ΘΑ ΣΑΣ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟΥ . ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣΤΕ ΠΑΛΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΑΝ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΛΕΣΤΕ ΣΤΟ ΥΠΟΥΡΓΙΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΡΜΟΔΙΟ ΓΙΑΥΤΟ ΣΤΟ 2131513865 ΕΚΕΙ ΘΑ ΣΑΣ ΠΟΥΝ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ" .

Link to comment
Share on other sites

εχει αντιμετωπισει κανενας συναδελφος το προβλημα να του βγαζει την αιτηση στο σταδια 3ε. αιτηση πολυκατοικιας ενω ειναι μεμονωμενο διαμερισμα ?

με αποτελεσμα να μου εχει τικαρισμενες τις μασκες του πεα και των παρεμβασεων αλλα να μην μπορω να επεμβω σαυτες

Link to comment
Share on other sites

εχει αντιμετωπισει κανενας συναδελφος το προβλημα να του βγαζει την αιτηση στο σταδια 3ε. αιτηση πολυκατοικιας ενω ειναι μεμονωμενο διαμερισμα ?

με αποτελεσμα να μου εχει τικαρισμενες τις μασκες του πεα και των παρεμβασεων αλλα να μην μπορω να επεμβω σαυτες

δυο (2) δικές μου αιτήσεις έχουν αυτό το πρόβλημα! έστειλα email στο [email protected] καθώς και στο επικοινωνία απο το Site του exoikonomisi.ypen.gr 

Στο [email protected] έκανα print screen όλα τα βήματα καθώς και την αίτηση η οποία δεν μπορεί να διαγραφεί και να περαστεί καινούρια απο την αρχή.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.