Μετάβαση στο περιεχόμενο

Νέα αναβολή στο "Εξοικονόμηση κατ΄ οίκον ΙΙ" για Δευτέρα 19 Μαρτίου


Engineer

Recommended Posts

Συνάδελφοι απ το Συνήγορο του πολίτη μου είπαν ότι αναμένουν να γίνουν πολλές οι αιτήσεις παραπόνων για να παρέμβουν.

Αν θέλετε κάντε c-p και καταγγελία το παρακατω ή κάποιο αντίστοιχο κείμενο:

Καταγγέλω τη διαδικασία του πληροφοριακού συστήματος "Εξοικονομώ κατ οικον". Απ' το πρωί προσπαθώ να μπω στο σύστημα κ δεν τα καταφέρνω. Το σύστημα δεν προχωράει την αίτηση μου, με συνέπεια την πολύωρη ταλαιπωρία μου και την εξαθλίωση μου ως επιστήμονα δεύτερη φορά. (Η προηγούμενη ήταν στις 12/03)

Απαιτώ να πληρωθούν από το υπουργείο οι ώρες που σπατάλησα, χωρίς λόγο σε 1 σύστημα που βρίσκεται υπό κατάρρρευση!

 

 

Σελίδα συνειγόρου:   https://www.synigoros.gr/?i=submission-system.el.upobolianaforas

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 122
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μήπως πριν το Συνήγορο του πολίτη πρέπει να απευθύνετε τα mails στο ΤΕΕ και στη νομική του υπηρεσία.

Γιατί για να γίνουμε μόνον πολίτες πρέπει να βγάλουμε πρώτα από πάνω μας τον επαγγελματία ...

Με αυτό τον τρόπο δίνουμε στον κάθε πρόεδρο το θάρρος να γλείφει τον κάθε υπουργό δίνοντάς του και συγχαρητήρια.

 

Το θέμα του επαγγελματικού μας κύρους, απαξίωσης, προσβολής, ζημίας κλπ. είναι θέμα δικό του (του ΤΕΕ) και δικό μας !

 

Αν δεν το καταλαβαίνουν κάποιοι εκπρόσωποί μας, πρόβλημά τους.

Οι δικηγόροι είναι τα εργαλεία ανόρθωσης για μετά ...

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχετε τους ρόλους που απαιτούνται για να προσπελάσετε αυτό το portlet.

 

Τώρα δεν μπορώ να μπω καθόλου, μου βγάζει αυτό το  μήνυμα από την αρχή. Μπαίνει κανείς τώρα;

Link to comment
Share on other sites

Έχετε διαβάσει αυτό το άρθρο; Την ώρα που παίζουν με την υπομονή μας, "ολοκληρώνονται" αιτήσεις από την πίσω πόρτα..

https://www.b2green.gr/el/post/55859/32-ofeloumenoi-exasfalisan-tin-eisodo-tous-sto-neo-exoikonomo-tin-proigoumeni-evdomada

Link to comment
Share on other sites

Έχετε διαβάσει αυτό το άρθρο; Την ώρα που παίζουν με την υπομονή μας, "ολοκληρώνονται" αιτήσεις από την πίσω πόρτα..

https://www.b2green.gr/el/post/55859/32-ofeloumenoi-exasfalisan-tin-eisodo-tous-sto-neo-exoikonomo-tin-proigoumeni-evdomada

μάλλον ξημερώματα θα δήλωναν

Edited by crishia_1628
Link to comment
Share on other sites

"Για την καλύτερη εξυπηρέτησή σας παρακαλούμε δοκιμάστε να συνδεθείτε αργότερα."

 

Τώρα μας κοροιδεύουν έτσι; Για την καλύτερη ή για τη μη εξυπηρέτησή μας; Εγώ μία ριμαδοαίτηση παλεύω από τις 8 το πρωί να βάλω και δεν τα έχω καταφέρει.. Εχουμε κι άλλες δουλειές... Έλεος! :angry: :angry: :angry:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.